[Licytacja charytatywna] Kubek "Tygodnika Solidarność" z podpisem prezydenta Andrzeja Dudy

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej licytacji kubka „Tygodnika Solidarność” z podpisem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy.
 [Licytacja charytatywna] Kubek "Tygodnika Solidarność" z podpisem prezydenta Andrzeja Dudy
/ foto. własne

Kubek został podpisany przez Pana Prezydenta przy okazji gali nagrody Człowieka Roku „Tygodnika Solidarność”. To przedmiot unikatowy – Pan Prezydent podpisał zaledwie trzy takie kubki. Znajdują się na nim loga „Tygodnika Solidarność” i portalu Tysol.pl oraz grafika – „Sztafeta pokoleń” na widzimy powstańca styczniowego, oficera wojny polsko-bolszewickiej, żołnierza wyklętego, powstańca warszawskiego, robotnika poznańskiego czerwca 1956 i robotnika sierpnia 1980 trzymającego sztandar „Solidarności”.

Kubek do kupienia tutaj: 
https://allegrolokalnie.pl/oferta/kubek-tygodnika-solidarnosc-z-podpisem-pad-a

Uwaga! Kubek został podpisany wodoodpornym markerem, ale zalecane jest ostrożne mycie.

Całość pieniędzy z aukcji zostanie przeznaczona na leczenie endometriozy.

Zbieramy dla 31-letniej Pauli, szczęśliwej żony i mamy dwóch synów. Paula już 13 lipca przejdzie we wrocławskiej klinice Medicus operację laparoskopowego usunięcia endometriozy głęboko naciekającej. Koszty operacji wynoszą 25.000 zł.

???? Czym jest endometrioza?

To przewlekła choroba podczas której tkanka wyścielająca macicę - endometrium, obecna jest poza jamą macicy. Może być umiejscowiona na jajowodzie, jajnikach, otrzewnej, jelitach, pęcherzu moczowym. Choroba wymaga dogłębnej diagnostyki w specjalistycznym ośrodku leczenia endometriozy. (za: gyncentrum.pl)

Jak mów dr Michał Karmowski - Centrum Leczenia Endometriozy

Nieleczona endometrioza prowadzi do dramatu i cierpienia. Moja misja polega na tym, aby leczyć radykalnie i przywracać radość życia. Dodajmy też, że niepłodność jest tylko jednym z dramatów, który niesie za sobą endometrioza. To choroba, która okalecza. Ona nie jest nowotworem histopatologicznym, ale klinicznie zachowuje się jeszcze gorzej. Jest klinicznie złośliwa, niszczy organy, powoduje ich dysfunkcję, unieruchamia, poniekąd „zjada”, powodując perforację jelit, niszczenie moczowodów, obumieranie nerek, dysfunkcję pęcherza moczowego. (za:
https://www.chcemybycrodzicami.pl/dr-mikolaj-karmowski-o-endometriozie-bede-tak-dlugo-walczyl-z-ta-choroba-az-znajde-jej-przyczyne/?fbclid=IwAR08irKUQysEU4pd9bVUdB5aqgnBq0EC3z8YIFf4WVoIBsPrzSgAtT1exWI)

Więcej o endometrioze także: https://www.hellozdrowie.pl/dr-n-med-tomasz-songin-o-endometriozie/amp/?fbclid=IwAR2m2goMlg4ZzuqPehAOJEVwTNYgfRs8KrbD2LicwOs2e6Z1Lpb7eSRvYNY

W ramach zbiórki na leczenie endometriozy odbędzie się również  charytatywny koncert szantowy w warszawskiej Tawernie Korsarz. 
Więcej informacji: 
https://www.facebook.com/events/299550914754415/


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe