REKLAMA

[video] "Nie będę oceniał...". Tak na pytanie o byłą TW SB Jolantę Gontarczyk odpowiedział Trzaskowski

Warszawski ratusz Rafała Trzaskowskiego wsparł hojnymi kwotami fundację Jolanty Gontarczyk vel Lange zarejestrowaną przez peerelowskie służby jako TW "Panna". Z kolei TW "Panna" aktywnie wspierała "równościowe" działania ratusza - Prowadzi zajęcia poświęcone tematyce uprzedzeń i stereotypów, wielokulturowości oraz przeciwdziałania dyskryminacji i zarządzania różnorodnością - czytamy w krótkiej notce na jej na temat na stronie fundacji Pro Humanum. Małżeństwo Gontarczyków miało za komuny inwigilować ks. Blachnickiego, który w tajemniczy sposób zmarł po jednym ze spotkań. Pytanie na ten temat podczas "debaty" zorganizowanej przez sztab Trzaskowskiego zadał dziennikarz GP Jacek Liziniewicz
 [video] "Nie będę oceniał...". Tak na pytanie o byłą TW SB Jolantę Gontarczyk odpowiedział Trzaskowski
screen TT Waldemar Kowal

- Dowodem wielkiej otwartości jest to, ze zapraszamy wszystkich, nawet pana redakcję, która zadaje tak kontrowersyjne pytania mające mało wspólnego z dzisiejszą rzeczywistością, ale odpowiem. Ja nie jestem inkwizytorem. Ja nie jestem członkiem PiSu, który wszystkim chce zaglądać w życiorysy. Ja dowiedziałem się od państwa, że taki epizod ewentualnie był [sprawa jest powszechnie znana przynajmniej od roku - przyp. red.], ale ja nie będę sprawdzał ludziom ich życiorysów. Nie będę ich oceniał na podstawie tego co pisze Gazeta Polska.

Procedury przyznawania różnego rodzaju dotacji w M-ście St. Warszawa są całkowicie przejrzyste. Może do nich podejść każda organizacja. Ja nie jestem osobą od cenzurowania. Ja nie będę zaglądał ludziom w życiorysy. Pan myśli, że ja będę w tej chwili reagował w ten sposób, że pan złozy donos, a ja natychmiast kogoś wyrzucę z pracy? Ja nie jestem z PiSu. Ja musiałbym usiąść, analizować dokładnie dokumenty. A z tego co wiem, to ta pani, której pan mówi, robi mnóstwo dobrego dla wykluczonych.


- mówił Trzaskowski cyk

Ankieta
Sejm poparł Fundusz Odbudowy

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Sejm poparł Fundusz Odbudowy
Tygodnik

Opinie

Popkultura