REKLAMA

"Zredukował siebie do roli internetowego trolla". Ostre słowa wiceministra o Donaldzie Tusku

Tusk kiedyś był bardzo ważny w Polsce, natomiast teraz sam siebie zredukował do roli internetowego trolla, który jakiś złośliwy tweet raz na jakiś czas poczyni – twierdzi polityk PiS, wiceminister infrastruktury Marcin Horała.
 "Zredukował siebie do roli internetowego trolla". Ostre słowa wiceministra o Donaldzie Tusku
/ Flickr/eppofficial

Były szef Rady Europejskiej Donald Tusk w ostatnich dniach jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Były premier w swoich wpisach krytykuje prezydenta Andrzeja Dudę, jak również obóz Prawa i Sprawiedliwości.

"Na to, co im dolega, szczepionki nie ma i nigdy nie będzie. Pewnie dlatego są przeciw szczepieniom" – czytamy w niedawnym wpisie byłego szefa RE, który odnosił się do słów Andrzeja Dudy o tym, że nie jest zwolennikiem obowiązkowych szczepień.
Wiceminister komentuje

– Tusk kiedyś był bardzo ważny w Polsce, natomiast teraz sam siebie zredukował do roli internetowego trolla, który jakiś złośliwy tweet raz na jakiś czas poczyni. Pewnie sprawdza zasięgi i cieszy się, że już te 100 tys. osób ten wpis przeczytało – mówił w TVP1 wiceminister infrastruktury i poseł PiS Marcin Horała.

Zdaniem polityka obozu rządzącego "to dobrze, że Donald Tusk jest tak aktywny". – Przypomina, zwłaszcza tym, którzy na co dzień nie zajmują się polityką, jak to było, kiedy w Polsce rządził Donald Tusk. Teraz startuje jego uczeń. Rafał Trzaskowski chciałby, by te czasy wróciły – gdy nie było 500 plus, gdy pod przymusem trzeba było pracować do 67. roku życia – podkreślił.

/Twitter


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura