Zofia Klepacka: "Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów"

Zofia Klepacka, polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata w olimpijskiej klasie RS:X, brązowa medalistka XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie ujawniła w rozmowie z portalem Niezależna.pl, że "modli się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów".
 Zofia Klepacka: "Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów"
Facebook - Zofia Klepacka
Modlę się do Boga, żeby przypadkiem Trzaskowski nie wygrał tych wyborów. (…) On „odwraca kota ogonem” mówiąc, że nie jest za adopcją dzieci przez homoseksualistów, a jeszcze niedawno mówił, że chciałby być pierwszym prezydentem miasta, który udzieliłby ślubu parze homoseksualnej. Jest gotów powiedzieć wszystko, żeby wygrać wybory, po prostu „wciska ludziom farmazon”

– stwierdziła w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Zofia Klepacka. Sportsmenka wzięła udział w demonstracji pod jednym z warszawskich śródmiejskich skłotow zamieszkiwanych nielegalnie przez działaczy Antify, anarchistów i aktywistów LGBT.

Demonstracja została zorganizowana przez działaczy Fundacji Pro-Prawo do Życia w reakcji na ataki na m.in. wolontariuszy akcji „Stop Pedofilii”.
 
Od dłuższego czasu obserwuję to, co się dzieje wokół skłotów na ul. Wilczej i na Ks. Skorupki, ponieważ jestem stąd, tu się wychowałam. (...) Bardzo zaniepokoiła mnie sytuacja, kiedy napadnięto na ul. Wilczej wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia i zniszczono ich samochód. To, że mieszkańcy tych skłotów obrażają, czy zaczepiają ludzi, jest już na „porządku dziennym”, obserwuję to przez lata, ale to, co się stało dwa tygodnie temu, kiedy w „biały dzień” zaatakowano działaczy pro-life, przekracza już wszelkie granice. (...) Być może wkrótce za noszenie w tym miejscu krzyżyka będzie można dostać za to przysłowiowe „bęcki”.

- podkreśliła windsurferka.
 
Ludzie z Antify są nieobliczalni, co można było zobaczyć w „biały dzień” przed dwoma tygodniami. Nikt nie chce dostać w zęby. Zwykli ludzie za dużo nie mogą, nie mają szansy przebicia. Jolanta Brzeska też walczyła o swoje mieszkanie i została spalona żywcem.  W tych skłotach nie mieszkają żadni bezdomni, czy ludzie którzy nie mają dachu nad głową. Zwykłych mieszkańców wyrzucano na bruk, a tych ludzi się toleruje

- dodała Klepacka, podkreślając bierność władz Warszawy w sprawie mieszkańców skłotów. Jak uznała sportsmenka, "widocznie oni są potrzebni miastu, żeby robić 'ferment' np. w czasie Marszu Niepodległości".
 
Nie widzę nigdzie w Polsce faszystów. Chodzę na Marsz Niepodległości z dziećmi, z rodziną, niosę polską flagę. Czy wtedy jestem faszystką? Może ktoś z zagranicy jest zainteresowany, żeby wpierać antifiarzy? W 2013 roku ci skłotersi podczas Marszu Niepodległości rzucali w nas koktajlami Mołotowa. To tylko pokazuje jak działa miasto Warszawa i jakie są tam kliki

- stwierdziła Zofia Klepacka.

cwp/Niezależna.pl

 

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura