REKLAMA

Kontrowersyjny działacz KOD Arkadiusz Szczurek szefem komisji wyborczej. "OKW pod specjalnym nadzorem"

Jedziemy! OKW 283 na Woli pod specjalnym nadzorem – pisze w mediach społecznościowych Arkadiusz Szczurek, znany działacz Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP.
 Kontrowersyjny działacz KOD Arkadiusz Szczurek szefem komisji wyborczej. "OKW pod specjalnym nadzorem"
YouTube/EugeniuszSendecki71

Znany działacz Komitetu Obrony Demokracji i Obywateli RP Arkadiusz Szczurek jest przewodniczącym Obwodowej Komisji Wyborczej w lokalu przy ul. Zawiszy 13 na warszawskiej Woli.

Mężczyzna pochwalił się swoim stanowiskiem na Twitterze, gdzie opublikował zdjęcie z podpisem: "Jedziemy! OKW 283 na Woli pod specjalnym nadzorem".

 

Kim jest Arkadiusz Szczurek?

"Szczurek został uznany winnym zakłócania porządku publicznego pod koniec lutego. Na Żoliborzu mężczyzna głośno odtwarzał fragmenty przemówień telewizyjnych. W tym celu używał sprzętu, który zainstalowano na samochodzie i przyczepie kempingowej. Sąd wymierzył mu karę grzywny – 200 zł, ponadto nałożył na niego obowiązek zapłaty 100 zł kosztów postępowania i 30 zł opłaty sądowej" – donosi serwis tvp.info.

Portal przypomina również, że Szczurek był jednym z kpiących pełniących wartę przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz Pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej w Warszawie.

/Twitter/tvp.info


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura