Jan Krzysztof Ardanowski ocenia wynik PSL na wsi: Dramatyczna klęska 

W rozmowie z radiowymi "Sygnałami Dnia" Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa ocenił wynik Andrzeja Dudy na wsi mówiąc, że rolnicy to ludzie "twardo stąpający po ziemii". Z kolei wynik Władysława Kosiniaka-Kamysza, którego poparło zaledwie 3 proc. rolników to dla ministra "dramatyczna klęska w tych wyborach". 
 Jan Krzysztof Ardanowski ocenia wynik PSL na wsi: Dramatyczna klęska 
PAP/Tomasz Gzell

- Ta partia już od dawna nie reprezentuje rolników i mieszkańców wsi, a raczej różnego rodzaju urzędników, którzy z rekomendacji tej partii zasiadają przede wszystkim w samorządach i tych pilnują interesów. Przypominają sobie o wsi raz na 4 lata, wtedy kiedy kadencje się kończą


- dodał minister rolnictwa, który skomentował również słowa na temat bojkotu produktów rolnych z regionów, które poparły prezydenta Andrzeja Dudę. 

- Czy na tej zasadzie myśląc, należałoby bojkotować duże miasta, które głosowały na Rafała Trzaskowskiego? Zrezygnować z zakupów i usług w tych miastach, czy uczelni, które tam są zlokalizowane, czy np. nie jeździć do województwa pomorskiego, bastionu PO od dawna, tylko dlatego, że ludzie tam popierają jakiegoś kandydata? 

- zakończył minister. 

Źródło: Sygnały Dnia 

Ankieta
Czy popierasz weto Polski i Węgier do budżetu UE?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz weto Polski i Węgier do budżetu UE?
Tygodnik

Opinie

Popkultura