[video] "Uprawiamy sobie taki sport". Tak "Margot" chwalił się atakami na furgonetkę "Stop Pedofilii"

Waldemar Krysiak, znany w sieci jako "Gej Przeciwko Światu" opublikował na Facebooku fragment wideokonferencji z udziałem m.in. dziennikarki Newsweeka Renaty Kim, aktywistów LGBT i agresorów, którzy napadli na kierowcę furgonetki "Stop Pedofilii". Lewicowe media rozpętały ostatnio histerię w związku z rzekomym "brutalnym" zatrzymaniem mężczyzny podającego się za "Małgorzatę Szutowicz" z "kolektywu" "Stop Bzdurom". Publikowaliśmy nagranie z owego "brutalnego zatrzymania". Na nagraniu opublikowanym przez Krysiaka agresorzy opisują to co zrobili.
 [video] "Uprawiamy sobie taki sport". Tak "Margot" chwalił się atakami na furgonetkę "Stop Pedofilii"
screen YouTube. Scena pobicia kierowcy furgonetki "Stop pedofilii" przez aktywistów LGBT
Czytaj również: [video] Wstrząsające. Opublikowano film dokumentujący agresję wobec kierowcy furgonetki "Stop pedofilii"
Zaatakowali furgonetkę "Stop Pedofilii", pochwalili się tym w necie. Jednego zatrzymała policja. Histeria

- "Od wczoraj uprawiamy sobie taki sport. Łapanie ciężarówek na mieście fundacji "Pro" [ciężarówka "Stop Pedofilii" należy do fundacji "Pro-Prawo do życia" - przyp. red.] , zatrzymywania ich, zamalowywania im tablic (...) Zatrzymałyśmy ciężarówkę, no a że dużą bandą to ogarnęłyśmy, to lista zniszczeń jest opisana "Stop bzdurom" dokładnie. Jeżeli chodzi o jakieś takie obrażenia, których doznała nasza grupa, to jedna tylko osoba doznała jakiejś przemocy fizycznej i jest ranna i to nie przez pracowników furgonetki, którzy są bardzo dobrze przeszkoleni do tego typu sytuacji i wiedzą, że nie mogą reagować, tylko od przechodnia (...) Typ dostał większe obrażenia od niej niż ona od niego. Sumarycznie. Więc "good".


- mówi mężczyzna podający się za "Małgorzatę [Margot] Sz."

Co ciekawe podczas rozmowy nie słychać ani słowa potępienia dla przemocy, czy refleksji ze strony red. Renaty Kim

- Czemu, pytam się, istnieje przyzwolenie na #Przemoc? Nikt, powtarzam, NIKT nie ma prawa napadać na nikogo. Nikt nie ma prawa napadać na Paradę Równości i nikt nie ma prawa napadać na samochód Fundacji Pro. Czemu więc lewica i progresywni aktywiści stoją po stronie łamania prawa? Fundacja Pro - Prawo do Życia ! Mam nadzieję, że wy i wasz zaatakowany kierowca doczekacie się sprawiedliwości!


- komentuje Gej Przeciwko Światu

 
cyk

Ankieta
Czy w sprawie P. Sławka można było zrobić więcej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy w sprawie P. Sławka można było zrobić więcej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura