Nie żyje legendarny perkusista Dżemu

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Michał Giercuszkiewicz, który grał z Dżemem w latach 1981-1986, nie żyje. Zmarł w poniedziałek 27 lipca 2020 roku.
Michał Giercuszkiewicz grał z takimi zespołami jak Dżem, Apogeum, Krzak, SBB. Od lat współpracował ze Śląską Grupą Bluesową, która poinformowała o jego śmierci na oficjalnym fanpejdżu
- czytamy na fanpejdżu Grupycyk
- Michał "Gier" Giercuszkiewicz nie żyje
- czytamy na fanpejdżu Grupycyk

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 28.07.2020 01:08
Komentarze
Od analizy do kuponu – jak wygląda świadome obstawianie online?
20.04.2026 09:31

Komentarzy: 0
Świadome obstawianie to nie taki krótki proces. Nie chodzi o to, by szybko przejrzeć dostępne informacje i od razu wskazywać zwycięzcę. Na to potrzeba czasu i każdy krok ma tu swoje uzasadnienie. Sam kupon to już tylko efekt całej analizy, a nie tylko punkt wyjścia.
Czytaj więcej
Poruszające słowa uczestniczki przed odcinkiem „Tańca z gwiazdami”
19.04.2026 13:32

Komentarzy: 0
W najnowszym odcinku programu Taniec z gwiazdami uczestnicy zmierzą się z wyjątkowym wyzwaniem. Każda para zaprezentuje aż dwa układy taneczne – jeden z nowym partnerem, a drugi w trzyosobowym składzie. Jedna z uczestniczek Paulina Gałązka tuż przed emisją podzieliła się z fanami osobistymi przemyśleniami.
Czytaj więcej
Nie żyje Nathalie Baye
18.04.2026 14:16
"Jestem bardzo wdzięczna". Znana aktorka ogłosiła radosną nowinę
18.04.2026 13:57
Nagła rewolucja w programie „Taniec z gwiazdami”
18.04.2026 13:48

