"Nie pij tyle, bo już nawet szpilki w męskim...". Ostra sprzeczka między Durczokiem a Tarczyńskim

Jest Pan gwiazdą. Upadłą gwiazdą – skomentował wpis Kamila Durczoka europoseł Dominik Tarczyński.
 "Nie pij tyle, bo już nawet szpilki w męskim...". Ostra sprzeczka między Durczokiem a Tarczyńskim
YouTube

W czwartek po południu odbyło się zwołane na wniosek posłów Koalicji Obywatelskiej posiedzenie sejmowej komisji obrony narodowej poświęcone działalności rządowej podkomisji ds. ponownego zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej, którą kieruje były szef MON Antoni Macierewicz. W obradach komisji uczestniczą m.in. Macierewicz, jego zastępca w podkomisji Kazimierz Nowaczyk oraz wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz.

Wniosek o zwołanie posiedzenia komisji uzasadniał poseł KO Maciej Lasek, który w latach 2010-2011 wchodził w skład Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, utworzonej do zbadania przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Podczas posiedzenia komisji został przedstawiony materiał filmowy o ustaleniach podkomisji smoleńskiej, zawierający wniosek, że przyczyną katastrofy Tu-154M były dwa wybuchy. Posłowie opozycji domagają się jednak raportu z prac podkomisji.

Według Antoniego Macierewicza, może on pojawić się w ciągu kwartału.
"Przedstawienie z domu wariatów"

Do posiedzenia wczorajszej podkomisji odniósł się w mediach społecznościowych były prezenter Faktów TVN, mający ostatnio poważne problemy z prawem Kamil Durczok.

"Czy ktoś mógłby mi objaśnić, dlaczego @tvn24 serwuje od wczoraj przedstawienie z domu wariatów? #Macierewicz zamienił sejm w wariatkowo a prawdy o #Smolensk serwuje niedoszły egzorcysta @D_Tarczynski . Tylko @LasekMaciej żal, bo się użera z dyletantami" – napisał na Twitterze.

Wymieniony przez Durczoka europoseł Dominik Tarczyński postanowił skomentować wpis byłego prezentera: "Panie Durczok, nie pij tyle bo już nawet szpilki w męskim rozmiarze nie pomogą na te Pana omamy".

"Jest Pan gwiazdą. Upadłą gwiazdą telewizji ale tylko w popularnych kreskówkach jak Blok Ekipa, a nie autorytetem" – dodał.

 

/Twitter/PAP


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura