[video] "Tęcza nie obraża. A 'je.cie się'?"

Aktywiści LGBT rozwiesili symbole LGBT w Warszawie. Tęczowe flagi oraz chustki z symbolem nawiązującym do ruchu anarchistycznego nałożono m.in. na pomnik Chrystusa przed Bazyliką św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Policja otrzymała zgłoszenia o zdarzeniach dotyczących pomników: Mikołaja Kopernika, Jana Kilińskiego oraz Syrenki Warszawskiej, jednak ze zdjęć umieszczonych w internecie wynika, że takich zdarzeń było więcej. Sami aktywiści pochwalili się swoją akcją na Facebooku. Dyżurną metodą obrony w takich sytuacjach jest hasło "tęcza nie obraża"
 [video] "Tęcza nie obraża. A 'je.cie się'?"
screen FB Spacerowiczka
To bardzo dobry przykład hipokryzji aktywistów LGBT, którzy w liście, który pozostawili na miejscu profanacji pisali "To szturm! To tęcza! To atak!", a na jego końcu napisali wulgarnie "Je.cie się ignoranci". List podpisany jest przez "Poetkę", "Gang SamZamęt" i znany z brutalnego ataku na kierowcę furgonetki "Stop Pedofilii" "kolektyw" "Stop Bzdurom"

- Czekam na komentarz wszystkich tych polityków opozycji, którzy pisali, że "tęcza nie obraża" - a napis "JEBCIE SIĘ" na CHRYSTUSIE? Was nic nie obrazi - NAS TO OBRAŻA, katolików ale też kulturalnych ateistów i wyznawców innych religii.


- komentuje Dariusz Matecki cyk

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: