"Rozważcie wyjazd z Polski. Obecnie jest jak toksyczna rodzina". Paulina Młynarska apeluje do osób LGBT

Nigdy nie sądziłam, że to napiszę! Przyjaciele, zwłaszcza młodzi LGBTQ+! Każdego dnia myślę o Was – pisze w mediach społecznościowych dziennikarka i prezenterka Paulina Młynarska.
 "Rozważcie wyjazd z Polski. Obecnie jest jak toksyczna rodzina". Paulina Młynarska apeluje do osób LGBT
YouTube/Plejada

"Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski. Polska obecnie jest jak toksyczna, totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków. Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia" – pisze na Facebooku Młynarska.

Jak dodała, póki Polska jest w Unii Europejskiej i "łatwo o papiery pobytowe" radzi szukać młodym osobom LGBT miejsca tam "gdzie mogą żyć normalnie". " Bez nagonki, strachu i wstydu. Gdzie za Wasze podatki, chronić się będzie Wasze bezpieczeństwo. Gdzie nie sięga władza polskiego zapijaczonego, zakłamanego, agresywnego dziada, tej nieszczęsnej kreatury, ofiary wielowiekowej przemocy, wiecznie szukającej słabszego, żeby go skopać za swoje krzywdy. Nie pomożecie mu" – czytamy we wpisie Młynarskiej.

"Szkoda Waszego życia. Świat jest wielki i pełen fajnych ludzi, którzy przyjmą Was z otwartymi ramionami, pomogą wyleczyć PTSD i będą wspierać. Trzymam za Was mocno kciuki cokolwiek zdecydujcie" – zakończyła dziennikarka.

/Facebook

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura