"Pogarda wobec wyborców Dudy ma znamiona rasizmu". Trudno w to uwierzyć, ale to tytuł Wyborczej

"Mohery", "Szarańcza", "Biomasa" czy ostatnie pogardliwe wypowiedzi prezesa PZPN Zbigniewa Bońka - Internauci potrafią obrzucać się inwektywami w różnych kierunkach, ale pogarda i nienawiść jaką obdarzają wyborców PiS i Andrzeja Dudy teoretycznie powołane "do wyższych celów" "elity", ma wymiar szczególny - O to mam największe pretensje do Jarosława Kaczyńskiego, że dał nieoświeconemu plebsowi poczucie wpływu na władzę - mówił "guru" opozycji totalnej prof. Wojciech Sadurski. Trudno w to uwierzyć, ale na stronie Wyborczej, pojawił się artykuł mogący stanowić przyczynek do pewnej refleksji. Nie, nie wynikającej z poczucia moralności, ale wyborczego pragmatyzmu.
 "Pogarda wobec wyborców Dudy ma znamiona rasizmu". Trudno w to uwierzyć, ale to tytuł Wyborczej
Pixabay.com

- Mówienie, że na PiS czy Dudę głosowali ludzie ze wsi, bo niczego nie rozumieją i nie są demokratyczni, to powielanie schematu, który doprowadził PiS do władzy


- mówi Wyborczej kulturoznawca dr Michał Rauszer w artykule zatytułowanym "Niewykształcona patologia, "biomasa z zachodniej Azji". Ekspert: Pogarda wobec wyborców Dudy ma znamiona rasizmu"

Komentatorzy artykułu, a na Wyborcza.pl są to wyłącznie zalogowani użytkownicy, nie byli już tak do tej refleksji skłonni..
  Źródło: Wyborcza.pl

cyk

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?
Tygodnik

Opinie

Popkultura