[video] Mocne. Zdeklarowany gej: "LGBT przegięło pałę! Nie zgadzam się na terror bezmyślnych ciot!"

Po tym, jak aktywiści LGBT sprofanowali figurę Chrystusa przed kościołem św. Krzyża w Warszawie, ale też "ozdobili" tęczowymi flagami inne pomniki w Warszawie, zdeklarowany gej występujący w sieci jako Jakuboski76, wyraził w ostrych słowach taką oto opinię.
 [video] Mocne. Zdeklarowany gej: "LGBT przegięło pałę! Nie zgadzam się na terror bezmyślnych ciot!"
screen YouTube Jakuboski76

- Temat nie jest śmieszny. Temat jest żałośnie i przeraźliwie poważny. Ostatnia nocna akcja tak zwanych, podkreślam słowo "tak zwanych", reprezentantów LGBT, dotycząca uozdabiania warszawskich pomników tęczowymi flagami.

Na wstępie, dla tych, którzy są nowymi widzami, chciałbym podkreślić, że jestem gejem. Może was to zdziwi, ale jestem gejem i w ch... nienawidzę ideologii LGBT. Żeby to było jasne.
(...)
Pytanie nr 1. Czemu miała służyć prowokacja z tęczowymi flagami na warszawskich pomnikach? Odpowiedź brzmi podkur..ieniu lwa, zwróceniu na siebie uwagi, bo się nagle społeczna uwaga przekierowała gdzie indziej, jak również "o dziwo" odbyło się to zaledwie dwa dni przed rocznicą Powstania Warszawskiego. Środowiska LGBT, które płaczą (...) że społeczeństwo ich nie akceptuje dokonują zachowań, które są absolutnie społecznie nieakceptowalne. W żadnym społeczeństwie, które jeszcze jest społeczeństwem. Nie mówimy tutaj o zlewaczałych zachodnich społeczeństwach. Mówimy o społeczeństwie polskim. I o polskim narodzie. Całkiem niedawno słowa "społeczeństwo polskie" i "naród polski" były synonimami. Dziś już tak nie jest. Ludzie, którzy postanowili utęczowić pomniki warszawskie, włączając w to pomnik Chrystusa Zbawiciela, ja nie jestem katolikiem, ja nawet nie jestem chrześcijaninem, ale jestem Polakiem, jestem również gejem.

Ja jako gej oczekujący tolerancji wobec mnie, w tym jaki jestem,. jak żyję, w tym jaki mam światopogląd, jaki mam styl życia, stosuję taką zasadę "żyj i daj żyć innym" i "akceptuj jeśli chcesz być akceptowany". Prowokowanie w ten sposób, czyli wywieszanie tęczowych flag na pomniku Chrystusa Zbawiciela w bardzo konserwatywnym polskim społeczeństwie, na pewno wam drodzy elgiebetopwcy, tu mamy cynizm, przyniesie splendor i akceptację społeczną. Na pewno. Moją, na pewno nie!

(...)

- mówi między innymi Jakuboski76 w nagraniu, które zatytułował "LGBT przegięło pałę! Nie Zgadzam Się Na Terror Bezmyślnych Ciot!"

Zachęcamy do zapoznania się z całym nagraniem, pomimo zawartych w nim wulgaryzmów

Źródło: YT

cyk/k 

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura