"Gej Przeciwko Światu" o kulisach publikacji o tajnych czatach trans-aktywistów. Wsparcie internautów

Tematem numeru najnowszego Tygodnika Solidarność są tajne czaty trans-aktywistów, na których osoby deklarujące się jako nastolatki , rozmawiają o pedofilii i nielegalnym handlu hormonami. Materiał Waldemara Krysiaka znanego w sieci jako "Gej Przeciwko Światu" i Agnieszki Żurek już wywołał poruszenie.
 "Gej Przeciwko Światu" o kulisach publikacji o tajnych czatach trans-aktywistów. Wsparcie internautów
/ Cezary Krysztopa
Czytaj również: Najnowszy numer "TS": Czy wiesz co robi twoje dziecko? Sprawdziliśmy na tajnych czatach trans-aktywistów

Discord to nowa, ulubiona apka dla młodzieży. Pozwala stworzyć ci twój własny serwer - taki micro Facebook - dla twojej społeczności, albo wstąpić na serwer kogoś/czegoś, co cię interesuje.
Różne serwery są różnie otwarte - czasami po przystąpieniu do serwera masz dostęp do całej jego zawartości (plików, czatów, tekstów, informacji głosowych, zdjęć, muzyki, filmików i linków). Czasem musisz przejść weryfikację. Czasem dany serwer na discordzie ma też pod-części, do których dostęp możesz otrzymać tylko od admina, albo innych, wtajemniczonych członków danej społeczności.
Discord - jak każde inne narzędzie - może być używany do dobrych i złych celów.

T-friends

Na T-friends, prywatnym serwerze Discorda, jest około 200 osób. T-friends są znani na innych serwerach i grupach dla progresywnych aktywistów. Niektórzy go polecają, niektórzy odradzają. Siedzą tam dorośli i dzieci - każdą i każdego z nich łączy identyfikacja z inną płcią, niż ta biologiczna.
Znaleźć tutaj można wszystko: od rozmów, przez polecaną muzykę, po memy.
T-friends ma też jednak mroczną stronę...

Selfmed, pornografia i nieletni

Selfmed to nielegalnie brane lub zdobyte lekarstwa. Na T-friends te lekarstwa to hormony i ich blokery. Różne formy estrogenu, testosteronu, czat aż roi się od różnych nazw handlowych. Cześć z nich pochodzi od lekarzy, którzy podobno przepisują ich ogromną ilość, podobno już po pierwszej wizycie w gabinecie. To taka ilość, że łatwo część odsprzedać, co wielu aktywistów na forum chętnie robi.
Inny sposób zdonycia hormonów to osoby zza granicy, które na czacie mają normalnie brzmiące imiona - Ania, Helena itd.
Handel hormonami odbywa się na specjalnej pod-grupie, do której wpuszcza cię admin.
Hormony na T-friends załatwiane są tak dorosłym, jak i dzieciom. Najmłodsze mają 13 lat.
Częste są tutaj też - niestety! - rozmowy o seksie z nieletnimi. Na prywatnych łącząch i na pod-grupie NSFW (do której nie starałem się o dostęp) wymieniane są tzn. "nudeski", czyli nagie zdjecia.

Moja prowokacja

Widziałem, jak t-aktywiści piszą o tym, że sprzedają hormony innym, w tym nieletnim. Chciałem jednak mieć pewność, zrobiłem więc dziennikarską prowokację:
Udałem, że mam 14lat i napisałem do admina T-friends. Napisałem emocjonalny tekst w stylu osoby młodej. Admin - Wiktoria - od razu wyjaśniła mi, gdzie i co kupić, i do kogo się udać na handelek. Cześć "chemicznych wróżek" zgłosiła się do mnie sama.

Zbieranie danych

Na T-friends pozostałem kilka tygodni. Zbierałem dane, screenshoty, informacje.
Sprawa była jednak zbyt duża i zbyt poważna dla mnie. Zwróciłem się więc o pomoc do Cezarego Krysztopy z Tygodnika Solidarność. Wiedziałem, że mogę mu zaufać.

Dziś - w wersji elektronicznej - a jutro na papierze ukaże się historia serwera T-friends. Screeny, rozmowy (inne, niż zamieszczone tutaj) oraz jak to co się doklanie wydarzyło - wszystko jest tam. Zachęcam do zapoznania się z materiałem!

P.S. Tak, o wszystkim zawiadomiona zostanie o prokuratura.

P.P.S. Co bardzo kuriozalne - na T-Friends jest sporo homofobii. Geje widziani są często jako wrogowie, bo nie chcą poddawać się operacji zmiany płci. Częstym wątkiem jestem też ja i inne, konserwatywne osoby homoseksualne, które nie zgadzają się z progresywną lewicą.


- pisze Gej Przeciwko Światu

Większość komentatorów mocno wspiera Waldemara Krysiaka

- Szacunek za zaangażowanie i odwagę

- Moją skalę szacunku do Ciebie właśnie wypierdzieliło w kosmos

- Panie Waldku, Pan się nie boi. Cały naród murem za Panem stoi!

-  Panie Waldku jak ja Pana szanuje

- OMG Waldek, chłopie, dla twojego profesjonalizmu ściągam koronę z głowy, kawał dobrej roboty

- respekt, bo discord zaczyna być standardem w nauce zdalnej części pedagogów

- Waldek brak mi słów by opisać jak bardzo mi zainponowales

- Masakra, jprd. Włosy dęba stają, jak się czyta. Dobra robota

- Gruba sprawa, szacun za akcję!

- Piona za ta akcje, co za ludzie, masakra


- piszą komentatorzycyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe