"Panie Prezesie Boniek, naprawdę Pan sądzi, że pismo od mec. Ślusarka mnie wystraszy?"

Dziennikarz "Gazety Polskiej" Piotr Nisztor opublikował "wezwanie do zaprzestania naruszeń" wysłane przez kancelarię "Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy", po tym jak, opublikował dziś tekst "Boniek i interesy z esbekiem rozpracowującym Jana Pawła II...".
 "Panie Prezesie Boniek, naprawdę Pan sądzi, że pismo od mec. Ślusarka mnie wystraszy?"
Roger Gor - Wikipedia CC BY-SA 3.0

"Firma kierowana przez wpływowego byłego funkcjonariusza SB od lat zarabia miliony na polskiej piłce nożnej. Obecnie dzięki umowie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej handluje prawami marketingowymi polskiej reprezentacji. PZPN twierdzi, że nic nie wie o… esbeckiej przeszłości swojego biznesowego partnera" – możemy przeczytać w opublikowanym dziś na łamach "Gazety Polskiej" artykule Piotra Nisztora.

Dziś wieczorem dziennikarz opublikował także wpis na Twitterze, do którego załączył dokument wezwanie do zaprzestania naruszeń wysłane przez firmę prawniczą "Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy". W dokumencie jest mowa o opublikowanym przez dziennikarza wtorkowym tekście "Boniek i interesy z esbekiem rozpracowującym Jana Pawła II...", filmie na kanale "Nisztor TV", a także o serii wpisów na Twitterze dziennikarza "Gazety Polskiej".

"Szanowny Panie Prezesie @BoniekZibi naprawdę Pan myśli ze pismo mec. Slusarka mnie zastraszy?" – pisze dziennikarz i dodaje: "Nie jest Pan zadna święta krową, ale szefem największego związku sportowego w PL finansowego przez państwo i spółki kontrolowane przez Skarb Państwa".

 

/Twitter


Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura