[video] "Obejmuję obowiązki Prezydenta ad interim". Kolonko ogłosił się prezydentem. Poważnie
07.08.2020 00:17
![[video] "Obejmuję obowiązki Prezydenta ad interim". Kolonko ogłosił się prezydentem. Poważnie](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/dd85fff8-99c0-4583-bdd6-8a9823597d0c/51762.jpg?p=article_hero_mobile)
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Niegdyś wzięty dziennikarz, później videobloger, od jakiegoś czasu zgłąszający polityczne pretensje, Mariusz Max Kolonko... ogłosił się dzisiaj Prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski
- Bracia i Siostry #RREVOLUTION Rozpoczynamy nowy rozdział w historii Naszej Ojczyzny. W związku z wygaśnięciem kadencji p Duda obejmuję z dn. dzisiejszym obowiązki Prezydenta ad interim Stanów Zjednoczonych Polski
- pisze Kolonko
cykBracia i Siostry #RREVOLUTION Rozpoczynamy nowy rozdział w historii Naszej Ojczyzny.
— maxkolonko (@maxkolonko) August 6, 2020
W związku z wygaśnięciem kadencji p Duda obejmuję z dn. dzisiejszym obowiązki
Prezydenta ad interim ????????Stanów Zjednoczonych Polski????????
LIVE https://t.co/nzq3T1OWV7 21:30 https://t.co/DuQhGRLxLT

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 07.08.2020 00:17
Napięcie w cieśninie Ormuz. Donald Trump zabrał głos
18.04.2026 15:46

Komentarzy: 0
Iran ponownie chciał zamknąć cieśninę Ormuz, oni nie mogą nas szantażować - oświadczył w sobotę prezydent USA Donald Trump. Tego dnia Irańczycy ponownie wprowadzili ograniczenia w przepływie przez cieśninę.
Czytaj więcej
Znany klub składa ofertę Lewandowskiemu. Chodzi o miliony euro
18.04.2026 15:46
Satanistyczny konwent w Krakowie tuż przed referendum ws. odwołania Miszalskiego
18.04.2026 14:56

Komentarzy: 0
Media obiegają właśnie szokujące informacje. W maju w Krakowie ma odbyć się konwent satanistów. Wydarzenie zaplanowane jest przed referendum w sprawie odwołania prezydenta Aleksandra Miszalskiego (Koalicja Obywatelska).
Czytaj więcej
Co trzecie dziecko ogląda takie treści? Alarmujące wyniki badań
18.04.2026 14:47

Komentarzy: 0
Blisko 28 proc. osób w wieku od 7 do 17 lat przyznało się do oglądania patostreamingów – wynika z raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Marta Wojtas z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę powiedziała PAP, że dzieci, oglądając takie treści, zaczynają odnosić wrażenie, iż to, co widzą, jest normalne.
Czytaj więcej
Afera wyborcza w Niemczech. Wójt przyznał się do oszustwa
18.04.2026 13:23

