"Kinga, taki ładny apel miałaś...". Podsiadło zaatakował córkę Prezydenta w obronie agresji bojówkarzy?

Wczoraj sąd zadecydował o aresztowaniu na dwa miesiące lewackiego bojówkarza, niejakiego Michała z "kolektywu" "Stop Bzdurom", który uczestniczył w pobiciu kierowcy furgonetki "Stop Pedofilii" i chce żeby mówić do niego Margot. Podczas aresztowania doszło do przepychanek z policją. Lewicowi politycy stanęli w obronie lewackiego bojówkarza i jego zwolenników. Podczas koncertu Męski Granie 2020 artyści, w tym Dawid Podsiadło i Katarzyna Nosowska, wyrazili solidarność z LGBT eksponując tęczowe flagi.
 "Kinga, taki ładny apel miałaś...". Podsiadło zaatakował córkę Prezydenta w obronie agresji bojówkarzy?
screen YouTube Męskie Granie

- "Kinga, taki ładny apel miałaś. Taki ładny..."


- takie słowa wplótł w tekst swojej piosenki Dawid Podsiadło. Portal Onet jednoznacznie interpretuje je jako "odniesienie do wydarzeń ostatnich dni, gdy zatrzymano aktywistów LGBT, a policja w brutalny sposób spacyfikowała protestujących i ich przyjaciół"

- Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa o to, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha. Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługują na szacunek. Szanujmy się


- mówiła Kinga Duda podczas wieczoru wyborczego

Michał Sz. ps. "Margot" pobili wraz z kolegami kierowcę furgonetki "Stop pedofilii". Wcześniej na różne sposoby niszczyli cudzą własność. Swoimi czynami szczycili się, chwalili, a podczas zatrzymania, zarówno Michał Sz. jak i jego zwolennicy, zachowywali się agresywnie i wulgarnie.

Źródło: Onet.plcyk

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura