"Margot" chce spotkać się z Papieżem?

Na stronie Lewica Wolnościowa na Facebooku ukazał się wpis, w którym niejaki Xavier Woliński przekazuje czytelnikom informacje od zatrzymanego Michała Sz. pseud. Margot.
 "Margot" chce spotkać się z Papieżem?
YT print screen/MichałSzymanderski-Pastryk
 

Łania przekazywała pozdrowienia od zatrzymanej Margot: "Macie się dobrze bawić, słuchać dobrej muzyki. Macie pisać do papieża w jej imieniu, bo ona bardzo chce się z nim spotkać. Chciałabym wam przekazać, że kiedy wyjdzie za te dwa miesiące, to nie chciałaby wychodzić i zobaczyć Polski takiej jaką jest teraz, tylko troszkę inną, troszkę bardziej naszą i troszkę bardziej rozjebane państwo prawa"

- przekazuje czytelnikom Woliński.
 

Kiedyś koleżanka powiedziała mi: „oni teraz trawią gender, poczekaj aż odkryją teorię queer, to rozwali im mózgi”. I tak właśnie jest. Queer jest najbardziej anarchistyczne ze wszystkich tych literek, nie daje się zamknąć w żadnej skorupie i nie da się uchwycić przez żadne kategorie prawne. Dlatego nawet w liberalnych mediach maja problem jak traktować Margot i tworzą jakieś dziwaczne konstrukcje, żeby wyjaśnić to swoim konserwatywnym w większości czytelnikom. A queer to bomba podłożona pod gmach tego przegniłego konserwatywno-liberalnego, POPiS-owego zatęchłego porządku. Kolektyw Stop Bzdurom natomiast to jest zapalony lont

- czytamy w dalszej części wpisu.

 
adg

źródło: fb, TTAnkieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura