Krysztopa: Nieznośnie ogłuszająca cisza, czyli rasizm truchła III RP

Miałem w szkole podstawowej takiego "kolegę", mniejsza i imię, może wyrósł na porządnego człowieka, który potrafił mnie opluć na przerwie, a kiedy go dopadłem, rzucał się na podłogę wrzeszcząc, ze ma chorą wątrobę i nie wolno go bić. Dziwnie przypomina mi to obecną strategię środowisk LGBT, które, jak widać na przykładzie agresywnego bojówkarza "Margot", potrafią pobić człowieka, a potem wrzeszczeć na cały świat, ze dzieje im się krzywda, bo sąd orzekł wobec nich areszt.
 Krysztopa: Nieznośnie ogłuszająca cisza, czyli rasizm truchła III RP
Pixabay.com
Lewicowi politycy i "wiodące media" wyją w niebogłosy jaka to krzywda stała się "Margot", bo został aresztowany, tak jak aresztowany powinien zostać każdy kto nastaje na cudze zdrowie czy mienie. Wszystkie te "sumienia dziennikarskie" załamujące ręce, wzywające, apelujące, te lewicowe, równie ładne co puste dziewoje, turlające się z bojówkarzami po chodnikach żeby zyskać nimb "wojowniczek". Te bezmyślne "komisarz Rady Europy", którym zapewne znajomi z Polski nie powiedzieli, że chodzi o agresywnego bandytę, więc bronią "biednej Margot" przed prześladowaniami, bo nie chce im się sprawdzić o co chodzi, w końcu są tylko postpolitykami, rzeczywisty stan rzeczy nie ma dla nich znaczenia, liczą się tylko narracje. Rzadko zdarza się, żeby coś mnie równie żenowało.

Tylko jednak pozornie jest to problem zażenowania. Problem jest znacznie głębszy, a jedną z jego warstw, jest swego rodzaju rasizm, który próbują nam te wszystkie "wzmożone autorytety" zaordynować. Rasizm, w ramach którego Polacy mają dzielić się na podludzi, którzy jako podludzie, jak najbardziej podlegają brutalności np. uczestnicząc w Marszach Niepodległości i nadludzi, którym wolno bić innych, ale nie powinny ich za to spotykać konsekwencje. Taka nadzwyczajna kasta LGBT. To taka nowa treść, którą desperacko usiłuje się wypełnić postkomunistyczne zasuszone kwaśniewsko-mazowieckie truchło III RP. I jeżeli mowa o importowanym z USA pojęciu "systemowego rasizmu", to my tu w Polsce mamy własnie taki.

Gdzież są te wszystkie "wzmożone autorytety" w sprawie tajnych kont trans-aktywistów, które opisaliśmy? Gdzie są w sprawie nielegalnego handlu hormonami i namawiania dzieci do zmiany płci? Gdzie są w sprawie wymiany nielegalnych hormonów na nagie zdjęcia nastolatków? Gdzie są w sprawie autentycznych wątków pedofilskich? Dlaczego nie ma ich tam gdzie autentycznie dzieje się krzywda? Dlaczego "Margot" zasługuje na łzawy serial na Onecie, Wirtualnej Polsce, Interii, Gazecie.pl, na TVN24, a skandal na tajnych czatach trans-aktywistów na to nie zasługuje?*

Skąd ta nieznośnie ogłuszająca cisza?

Zostawię Was z tym pytaniem

Cezary Krysztopa

*Tak, z tego co wiem, TVP Info również nie zajęło się tematem, nie wiem dlaczego
 

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?
Tygodnik

Opinie

Popkultura