"Prześladowania, nękanie, tortury aktywistów LGBT, ekologów". Histeria. Tym razem polityk KO
09.08.2020 20:30

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Sąd nakazał areszt dla agresywnego bojówkarza LGBT, który razem z kolegami pobił człowieka, niejakiego Michała Sz. ps. "Margot". Jego zwolennicy w ramach "pokojowej demonstracji" skakali po radiowozie i lżyli policjantów. To wszystko nie przeszkadza lewicowym politykom, celebrytom i komisarz Rady Europy, histeryzować na punkcie zatrzymania bojówkarza.
- Taka jest w Polsce rzeczywistość wprowadzona przez PiS. Prześladowania, nękanie, tortury aktywistów LGBT, ekologów w imię źle pojętych wartości chrześcijański, nie mających nic wspólnego z Chrześcijaństwem, Chrystusem, który stawał po stronie krzywdzonych To #faszyzm
#lgbt
- pisze Ewa Lieder polityk Koalicji Obywatelskie, wcześniej Nowoczesna
cykTaka jest w Polsce rzeczywistość wprowadzona przez @pisorgpl Prześladowania, nękanie, tortury aktywistów LGBT, ekologów w imię źle pojętych wartości chrześcijański, nie mających nic wspólnego z Chrześcijaństwem, Chrystusem, który stawał po stronie krzywdzonych To #faszyzm #lgbt https://t.co/yJnTldeUsD
— Ewa Lieder ???????????? (@EwaLieder) August 9, 2020


Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 09.08.2020 20:30
"Stop dyskryminacji deweloperów!" Potężna awantura wokół Parady Równości
13.06.2025 11:16

Komentarzy: 0
Na profilu Parady Równości w mediach społecznościowych pojawił się post, w którym organizatorzy wydarzenia ganią swoich obserwatorów za wytykanie im hipokryzji. Ma ona dotyczyć, w opinii internautów, stosunku organizatorów Parady Równości do firm deweloperskich, sponsorujących tegoroczny marsz, jak również innych potężnych, kapitalistycznych korporacji, których działalność jest sprzeczna z ideałami głoszonymi przez lewicę wspierającą wydarzenie.
Czytaj więcej
Hołownia potępia, a młodzi mężczyźni popierają. Internauci pozytywnie o akcjach Brauna
13.06.2025 08:12
Grzegorz Braun zniszczył wystawę LGBT w Sejmie
11.06.2025 15:23
Węgry: Koniec z tęczowymi flagami na budynkach państwowych. Bruksela podnosi alarm
08.06.2025 12:31

Komentarzy: 0
Zgodnie z nowym prawem na mocy przepisów rozporządzenia, symbole odnoszące się do różnych "orientacji seksualnych", "tożsamości płciowej", ruchów politycznych je reprezentujących lub mających na celu ich popularyzację, nie mogą być umieszczane na węgierskich budynkach określonej kategorii.
Czytaj więcej
Orban zakazał Parady Równości. Lewica w PE apeluje o presję finansową na "węgierski reżim"
26.05.2025 17:19

Komentarzy: 0
Pod koniec marca węgierski parlament przyjął ustawę zaproponowaną przez rząd premiera Orbana, zakazującą organizacji Parady Równości. Naruszenie zakazu będzie wykroczeniem podlegającym karze grzywny do 200 tys. forintów (około 500 euro). Ma dotyczyć zarówno organizatorów, jak i uczestników marszu. W związku z zarzutami naruszenia przez Węgry unijnych wartości, w tym praw mniejszości, UE wszczęła względem Węgier specjalną procedurę.
Czytaj więcej

