LGBT. WP chciała zrobić wrażenie "gwiazdą z Hollywood". Takiej odpowiedzi się nie spodziewała

Sąd orzekł 2 miesiące aresztu ws. agresywnego lewackiego bojówkarza Michała Sz. ps. "Margot", który pobił wraz kolegami kierowcę ciężarówki "Stop pedofilii". Wywołało to histerię zwolenników agresora, "wiodących mediów", polityków "opozycji" i celebrytów. Wirtualna Polska próbowała zrobić na czytelnikach wrażenie przy pomocy "gwiazdy z Hollywood". Takiej odpowiedzi chyba się nie spodziewała.
 LGBT. WP chciała zrobić wrażenie "gwiazdą z Hollywood". Takiej odpowiedzi się nie spodziewała
Pixabay.com

- O tym, co dzieje się w Polsce, wiedzą już osoby za granicą. W tym gwiazdy Hollywood. Po demonstracjach w Warszawie i zatrzymaniu Margot swój głos w sprawie zabrała Florence Pugh, aktorka nominowana do Oscara.
(...)
"Poświęćcie kilka minut, by dowiedzieć się o tym, co dzieje się teraz w Polsce i o bezpośrednim ataku na społeczność LGBT" - zaczęła.

Dalej Florence pisze o "okropnej brutalności policji" i przypomina "uchwały anty-LGBT", które przyjęto w części miejsc w Polsce, które wzburzyły społeczeństwo.

"Brutalność policji potwierdza, że te osoby nie są równe i nie ma praw, dzięki którym osoby LGBT byłyby chronione" - zwraca uwagę aktorka.


- czytamy na WP.pl

- A ja wiem, co się dzieje w Ameryce : tam biją murz.. . Afroamerykanów, rasiści przeklęci. A poza tym tam molestują młode i piękne blondynki, dzięki czemu one robią kariery i są nominowane do Oscarów
(...)
Co taka aktorzyna zza oceanu może wiedzieć co dzieje się w Polsce... Pisze o brutalności policji??? Co ona ku....wa czyta i czego słucha... Policja była brutalna przed 2015 rokiem... teraz to ku..wa baranki które nie wiedzą często co mają robić... Ten niedouk zza oceanu niech zajmie się swoim krajem bo chyba te całe LGBT to ludziom mózgi zlasowało...
(...)
Rząd się doigrał. Ten zasłużony, szanowany działacz i obrońca ideologii LGBT. który na balkonie z tęczową flagą, wywalonym językiem i merdający się po jaj....., złożył już protest do Amnesty International w obronie praworządności dla Margot. Prawa Margot zostały złamane, zamknięto go w celi z mężczyzną, a Margot uważa się za kobietę, mimo, że ma wszelkie atrybuty mężczyzny. Morawiecki będzie miał problem. Biedroń, Miller i inni staną oczywiście w tym sporze, na arenie międzynarodowej, przeciw rządowi Polsce.


- to trzy komentarze wskazywane przez WP.pl jako najpopularniejsze

- And who the f.ck is she or he??! Może kilka słów o USA w którym nigdy nie wiesz kiedy i kto kropnie cię na ulicy? Panienka napędza sobie popularności? Może 'Fakt" ja zatrudni w swoich pełnych autorytetow szeregach..
(...)
Ta aktorka nie bardzo wie, gdzie jest Polska. Niech lepiej się zajmie demokracja w USA i delikatnościa amerykanskiej policji, która co roku zabija kilkaset osób. Hands off Poland!
(...)
Proste pytanie.Gwiazdo a kto tobie tlumaczyl z jezyka polskiego na angielski?Pewnie taki sam tlumacz ktory tlumaczy w parlamencie EU.I z tego wychodzi takie pitolenie.gwiazdo zmień tlumacza


-  a to kilka innych

Spora część komentarzy, ze względu na wysoki poziom emocji, nie nadaje się do cytowania

Źródło: WP.pl

cyk


Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura