Kuriozalna petycja KPH w obronie Michała Sz. "bo zrobiła to co chciała zrobić większość z nas"

Agresywny lewacki bojówkarz Michał Sz. ps. "Margot" decyzją są został aresztowany na dwa miesiące w związku z pobiciem i niszczeniem cudzego mienia. Jego zwolennicy usiłowali wywołać zamieszki, a obrońców znalazł zarówno pośród lewicowych polityków, jak i "wiodących mediów" czy celebrytów. Kampania Przeciw Homofobii [petycja jest opatrzona logotypem KPH, strona odwołuje do strony KPH - przyp. red.] wystąpiła z kuriozalną petycją do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry
 Kuriozalna petycja KPH w obronie Michała Sz. "bo zrobiła to co chciała zrobić większość z nas"
screen YouTube Fundacja Pro TV

- Napisz do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry oraz Głównego Komendanta Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka - zaapeluj o zwolnienie Margot!
(...)
W piątek 7 sierpnia, sąd wydał kuriozalne postanowienie: przychylił się do zażalenia prokuratury i zdecydował o dwóch miesiącach tymczasowego aresztowania dla Margot, aktywistki queerowego kolektywu Stop Bzdurom w związku z zarzutami o napaść i zniszczenie homofobicznej furgonetki – tej samej, która bezkarnie od miesięcy krzyczy nam w twarz, że jesteśmy pedofilami. Zrobiła to, co chciała zrobić większość z nas, ale się bała – zaczęła bronić się na własną rękę, bo państwo i władza przestały nas chronić.

Uważamy, że użyte środki były nieadekwatne. Żądamy zwolnienia Margot z aresztu - stop represjom i zastraszaniu!


- czytamy w petycji

"Zrobiła to, co chciała zrobić większość z nas, ale się bała"

Czy to oznacza, że "większość z nich" jest gotowa do aktów przemocy i łamania prawa? Czy to daje im immunitet?

Źródło: Uwolnic-margot.pl


Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura