[video] "Nie ma zgody na przemoc!". Chuligan, który niszczył mienie Fundacji Pro zatrzymany przez policję
12.08.2020 17:17

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Chuligan, który niszczył samochód Fundacji Pro - prawo do życia został zatrzymany przez policję.
Chuligan, który w piątek skakał po radiowozie dzisiaj zaatakował samochód Fundacji Pro. Bardzo sprawna reakcja @Policja_KSP Właśnie za takimi chuliganami w weekend opozycja biegała po komisariatach rodząc poczucie bezkarności. Nie ma zgody na przemoc!
- napisał na Twitterze sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Sebastian Kaleta.
Chuligan został ujęty przez policję w czasie, kiedy niszczył samochód Fundacji Pro, próbując zamazać sprayem umieszczone tam informacje na temat zagrożeń edukacji permisywnej postulowanej przez środowiska LGBT jako odpowiedniej w nauczaniu dzieci i młodzieży.

cwp/Twitter, wPolsce.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 12.08.2020 17:17
Balony przemytnicze nad Polską. Jest apel policji
10.04.2026 11:24
Horror na Żoliborzu. Nastolatek zaatakował młotkiem śpiącą matkę
09.04.2026 08:48
Poznań: Nie żyje pięciomiesięczny chłopiec. Policja szuka ojca
08.04.2026 13:44

Komentarzy: 0
Nie żyje pięciomiesięczny chłopiec przyjęty w minionym tygodniu do szpitala w Poznaniu ze śladami przemocy, w tym z pękniętą kością czaszki – poinformowała w środę policja. W areszcie, w związku z jego historią, są trzy osoby, w tym matka niemowlęcia.
Czytaj więcej
Black Hawk nad budynkiem w Warszawie. Antyterroryści na dachu
07.04.2026 06:45
Agresywny 71-latek zmarł po interwencji policji. Są pierwsze ustalenia
06.04.2026 15:01



