"Akcje LGBT będą się nasilały. Doczekamy się otwartej agresji". Mocny komentarz prof. Nalaskowskiego

Tu obowiązuje psychologiczna zasada, że każdy następny bodziec musi być silniejszy od poprzedniego – mówił na antenie. TVP Info prof. Aleksander Nalaskowski.
 "Akcje LGBT będą się nasilały. Doczekamy się otwartej agresji". Mocny komentarz prof. Nalaskowskiego
YouTube

Na co dzień wykładający na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu prof. Aleksander Nalaskowski zapytany o ostatnie manifestacje środowisk LGBT w Warszawie stwierdził, że będą się nasilać.

– Tęczowe akcje będą się nasilały. One w końcu wejdą w pełni w nasz krajobraz społeczny. W końcu wszystkie telewizje przestaną to transmitować, ograniczając się do relacjonowania tylko tych naprawdę najważniejszych – uważa profesor.

Jego zdaniem w lewicowym środowisku, które reprezentują m.in. osoby LGBT "obowiązuje psychologiczna zasada, że każdy następny bodziec musi być silniejszy od poprzedniego". – W którymś momencie doczekamy się otwartej agresji, już nie tylko pomniki, ale takiego gwałtu na świątyniach wewnątrz nich samych czy podczas nabożeństw – twierdzi psycholog.

– W tej chwili już nawet „nieuczciwe” wybory prezydenckie przestały być dla opozycji ważne, nawet inne spory polityczne nieco ucichły, bo najważniejsza jest sprawa LGBT. To wynik frustracji środowiska opozycyjnego, które przegrało wszystko, co miała do przegrania. Przed nimi tysiąc dni rządów znienawidzonej Zjednoczone Prawicy – dodał.

/TVP Info/wPolityce.pl


Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura