Gozdyra uderza w dziennikarkę TVP Info. Pajączkowska odpowiada: "Pani jest oprawcą"

Tak trudno szanować drugiego człowieka? Pani nie jest już dziennikarką. Pani jest oprawcą – pisze w mediach społecznościowych dziennikarka TVP Info Karolina Pajączkowska. To odpowiedź na wpis dziennikarki Polsat News Agnieszki Gozdyry.
 Gozdyra uderza w dziennikarkę TVP Info. Pajączkowska odpowiada: "Pani jest oprawcą"
YouTube/Polsat News/TVP Info

Była dziennikarka TVN, a obecnie TVP Info Karolina Pajączkowska od kilku dni jest w centrum uwagi mediów i internautów. O prezenterce zrobiło się głośno, kiedy w jednym z mediów społecznościowych opublikowała wpis, w którym wyznała, że musi zmagać się z seksistowskimi komentarzami - niektórzy internauci twierdzą, że prezenterka zbyt eksponuje swoją kobiecość, nosząc obcisłe sukienki z dekoltami.

CZYTAJ WIĘCEJ: Dziennikarka TVP Info w odpowiedzi na hejt: Tak, mam biust. A do tego śmiem być dziennikarką!

"TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem" – pisała 29-letnia dziennikarka na Instagramie.
Nieoczekiwany wpis Gozdyry

Nieoczekiwanie prezenterkę TVP Info w swoim wpisie na Twitterze postanowiła zaatakować dziennikarka Polsat News Agnieszka Gozdyra. Prowadząca progam "Skandaliści" nie szczędziła gorzkich słów 29-latce.

"Bez żadnego trybu. Jeśli kobieta doczepi sobie czy dopompuje to i owo, a potem ma pretensję, że to widać, to pokazuje jedynie, że rozumu doczepić się nie da" – napisała.

"Nie wiem co powiedzieć..." – odpowiedziała Pajączkowska i dodała, że "dziennikarka, którą oglądała jeszcze jako dziecko, pisze tak krzywdzące treści". "Tak trudno szanować drugiego człowieka? Pani nie jest już dziennikarką. Pani jest oprawcą" – dodała.

 

/Twitter/pudelek.pl


Ankieta
Czy artykuł GW to koniec "kariery" Barta Staszewskiego?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy artykuł GW to koniec "kariery" Barta Staszewskiego?
Tygodnik

Opinie

Popkultura