REKLAMA

"Coś absolutnie obrzydliwego. Nic innego, jak promocja pedofilii". Netflix szokuje najnowszą produkcją

Netflix znowu szokuje. Najnowsza produkcja serialowego giganta opowiada historię Amy, która próbuje "wyrwać się z dysfunkcyjnego środowiska swojej rodziny" i dołącza do zespołu tanecznego, wykonującego rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym. Sprawa nie byłaby może aż tak oburzająca, gdyby nie fakt, że Amy ma... 11 lat.  
 "Coś absolutnie obrzydliwego. Nic innego, jak promocja pedofilii". Netflix szokuje najnowszą produkcją
/ Netflix Trailer

- Jedenastoletnia Amy próbuje wyrwać się z dysfunkcyjnego środowiska swojej rodziny, dołączając do szkolnego zespołu tanecznego. Razem z koleżankami w tańcu odkrywa swoją rozkwitającą kobiecość


- głosi opis serialu "Cuties" wyprodukowanego przez Netflix. W trailerze filmu na Youtubie czytamy:
 

11-letnia Amy fascynuje się twerkingową ekipą taneczną. Mając nadzieję, że do nich dołączy, zaczyna odkrywać swoją kobiecość, przeciwstawiając się rodzinnym tradycjom.


Czym jest twerking? 

Twerking – rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym, który jest popularny głównie wśród kobiet i polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami.
 

Forpoczta postępu, czyli Netflix, postanowił przekroczyć kolejne granice patriarchalno-zaściankowej kultury. Tym razem udostępnili na swojej platformie film o majtających du*ą 11-latkach.

Może ja jestem niepostępowym, zaściankowym białym, heteroseksualnym mężczyzną, który nie rozumie nowoczesnych koncepcji seksualności, ale majtająca tyłkiem 11-latka to nic innego, jak promocja pedofilii. Naprawdę, coś absolutnie obrzydliwego. Już nawet Epstein miał więcej taktu, bo robił to po cichu. Netflix bez żenady po prostu puszcza coś takiego publicznie i nie widzi w tym nic złego. W końcu 11-latka wijąca się jak striptizerka w klubie go-go to normalna sprawa.

A potem się dziwić, że ludzie obawiają się zaleceń WHO w sprawie edukacji seksualnej. Ja im się wcale nie dziwię, że mają obiekcje, widząc co się odpier*ala w tym chorym świecie


- komentuje na Facebooku profil Partia Rakłem.
 

Ale jakby co, to seksualizacja dzieci nie istnieje. Netflix Polska, komentarz?


- pyta fanpage Nagroda Złotego Goebbelsa.

raw

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura