"Wspieracie pedofilię? - Nie możemy tego skomentować". Szokujący dialog z supportem Netflixa

Najnowsza produkcja Netflixa opowiada historię Amy, która próbuje "wyrwać się z dysfunkcyjnego środowiska swojej rodziny" i dołącza do zespołu tanecznego, wykonującego rodzaj tańca o zabarwieniu erotycznym. Sprawa nie byłaby może aż tak oburzająca, gdyby nie fakt, że Amy ma... 11 lat. Internauci nie kryją oburzenia. Netflix przeprasza, ale... za grafikę ilustrującą film. W sieci furorę robi screen dialogu, który miałby być zapisem rozmowy z supportem Netflixa...
 "Wspieracie pedofilię? - Nie możemy tego skomentować". Szokujący dialog z supportem Netflixa
/ Screen Netflix trailer

Jak można było zatwierdzić film seksualizujący dzieci? Kto to podpisał?

Rozumiemy, że nie wszystkie historie przemawiają do wszystkich naszych widzów, dlatego zawsze inwestujemy w zróżnicowany zakres materiałów z całego świata. Udostępniamy oceny, streszczenia, zwiastuny i kontrole [systemy nadzoru rodzicielskiego? - THC - przyp. red.] aby pomóc naszym członkom w dokonywaniu właściwych wyborów [oglądanych materiałów - THC - przyp. red.] dla nich samych i ich rodzin.

Wspieracie pedofilię? Wystarczy proste tak, lub nie.

Naprawdę nie możemy tego skomentować, ale, choć wierzymy w Netflixie w swobodę twórczą, to szanujemy wszystkie religie i ich kultury, tradycje i wartości.


- brzmi rozmowa zapisana na krążącym w sieci screenie

tłum: Tomasz Hubert Cioska

Źródło: TT/ Reddit

cyk

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe