[video] RAP BIBLIOTEKA, czyli Włodi opowiada o książkach, które go zmieniły

Co łączy książki i rap? Sporo. RAP BIBLIOTEKA to projekt, w którym twórcy ze sceny rapowej opowiadają o książkach, które były dla nich ważne oraz autorach, którzy zostawili ślad na ich sposobie myślenia i tworzenia
Włodi [video] RAP BIBLIOTEKA, czyli Włodi opowiada o książkach, które go zmieniły
Włodi
Materiały prasowe

W odcinkowej serii emitowanej na YouTube zaproszeni do projektu raperzy: Łona, Włodi, Sokół, Saful i Pezet rozmawiają z gospodarzem cyklu Rasem o książkach ważnych, trudnych, wesołych, książkach, które ich zmieniły, a także książkach, które mocno wpłynęły na ich twórczość. Cel? Inspirować i zachęcać rzesze odbiorców sceny rapowej do sięgania po literaturę i poszukiwania autorów i tematów dla siebie.

 

W drugim odcinku serii, uczestniczył Włodi. Artysta zdradził co według niego odróżnia Bukowskiego od Grzesiuka, ile zostało z Warszawy Tyrmanda, jakie doświadczenia z wojny domowej w Hiszpanii wyniósł Orwell, a także co składa się na tekściarski niezbędnik członka Molesty.  

 

Więcej informacji o projekcie dostępne jest na stronie projektu www.rapbiblioteka.pl, a po najświeższe aktualności zapraszamy na profil na Instagramie: www.instagram.com/rapbiblioteka.

 

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

 

 

 


Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura