REKLAMA

"Tej sprawy tak nie zostawimy!". RDI o sprawie Natalii Nitek, której grozi areszt, jeśli... nie przeprosi Hansa G.

Na nagraniu opublikowanym przez swoją byłą pracownicę Natalię Nitek, obecnie Nitek-Płażyńską, niemiecki biznesmen Hans G. prowadzący biznes w Polsce mówi między innymi: "Czy on jest w stanie cokolwiek zrobić, ten kolejny idiota Polak? (...) Nienawidzę Polaków. Nienawidzę ich coraz bardziej (...) Oni wszyscy są cwelami i idiotami (...) Jesteście gównem (...) Powiedziałaś, że traktuję cię jak sługę, ale ten kraj nie zasługuje na lepsze traktowanie (...) To co, powinienem ich zabić? (...) Powinienem postawić ich pod ścianą? Chciałbym (...) Chcę, zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu (...) Jestem hitlerowcem. To wina tego kraju, że taki jestem...". Gdański Sąd Apelacyjny nakazał... WZAJEMNE przeprosiny oraz zapłatę przez obie strony po 10 tys. złotych - Może się tak zdarzyć, że niebawem trafię do aresztu. Taka kara grozi mi w związku z faktem, że nie zamierzam przepraszać mojego prześladowcy - publicznie pochwalającego nazizm Niemca Hansa G. Sąd właśnie odrzucił mój wniosek o zawieszenie wykonania wyroku do czasu rozpatrzenia przez Sąd Najwyższy złożonej przeze mnie skargi kasacyjnej - napisała w mediach społecznościowych Natalia Nitek-Płażyńska, żona posła PiS Kacpra Płażyńskiego.
/ FB Natalia Nitek-Płażyńska

- Dziś dowiedzieliśmy się, że Natalia Nitek, którą od początku wspieraliśmy w jej nierównej walce o dobre imię i ochronę tożsamości narodowej, grozi areszt, jeśli nie wykona bulwersującego wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku z dnia 04.03.2020 r. Tej sprawy tak nie zostawimy!

- pisze Reduta Dobrego Imienia na Twitterze, publikując swoje stanowisko, w którym czytamy między innymi:

- Nawet jeżeli uznać, że postanowienie sądu w Gdańsku jest zgodne z prawem, to jest ono sprzeczne z porządkiem moralnym i poczuciem elementarnej sprawiedliwości


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura