[WIDEO] Vega twierdzi, że ma "sekstaśmy polityków z prostytutkami". Klapa "Polityki" niczego go nie nauczyła?

W dość powszechnym odczuciu film "Polityka" Patryka Vegi, w którym w brutalny sposób obszedł się z politykami Prawa i Sprawiedliwości, miał wpłynąć na wybory parlamentarne w 2019 roku. Nie wpłynął, a przynajmniej nie tak jak chcieli tego twórcy, ponieważ okazał się kompletną klapą. Vega miał zostać wtedy ideałem ascezy i skromności. Zdaje się jednak, że reżyser, który próbuje wypromować teraz swoją nową produkcję w podobny sposób jak wcześniejsze, niczego się nie nauczył.
 [WIDEO] Vega twierdzi, że ma
Screen YouTube

- Patryk Vega zapewnia, że posiada sekstaśmy polityków z prostytutkami: "Nie chcę mówić, jak to się znalazło w moich rękach"

- pisze Pudelek

W rozmowie z Rzeczpospolitą Vega mówił o "ogromnej ilości niepublikowanych materiałów audio-wideo, również tych, na których ludzie uprawiają seks"

- Taki materiał ma bardzo potężną moc. Nie tylko dla ludzi z Polski, również dla obcych służb, które pojawiły się w tej historii. Mówię o służbach ukraińskich i rosyjskich. Nie trzeba być tytanem intelektu, żeby zdać sobie sprawę, że w momencie kiedy ktoś wchodzi w posiadanie takich materiałów, to jest bardzo łatwo zmusić ludzi do szpiegostwa, żeby zaczęli pracować dla obcego wywiadu. To jest rzecz niebezpieczna.

- mówi Pudelkowi Vega

Prokuratura nie wierzy w istnienie nagrań

 

 


Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?
Tygodnik

Opinie

Popkultura