„Zaśpiewam dla Ciebie mamo”. Szykuje się poruszający występ Beaty Kozidrak w Opolu!

W poniedziałek jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek straciła swoją ukochaną mamę. 90-letnia Alicja Kozidrak od kilku lat poważnie chorowała. Artystka nie odwołała swojego występu na najbliższym festiwalu opolskim. Poinformowała też, że zaśpiewa w hołdzie dla swojej mamy jej ukochany utwór.
 „Zaśpiewam dla Ciebie mamo”. Szykuje się poruszający występ Beaty Kozidrak w Opolu!
zrzut ekranu z serwisu YouTube

O śmierci matki Beata Kozidrak poinformowała fanów późnym wieczorem pierwszego września za pomocą mediów społecznościowych.

Tutaj więcej na ten temat:

Beata Kozidrak w żałobie po śmierci matki. Opublikowała poruszający wpis

Mimo tej osobistej tragedii piosenkarka nie odwołała swojego udziału w 57. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, który rozpocznie się w piątek 4 września.

„W trudnych chwilach mojego życia scena i spotkania z publicznością były dla mnie terapią. Od festiwalu w Opolu zaczęła się moja piękna przygoda z muzyką, moją jedyną pasją. Mama to rozumiała i wiem, że w sobotę chciałby usłyszeć »Dwa serca, dwa smutki« – jej ukochany utwór. Zaśpiewam go dla Ciebie mamo, a ze mną miliony wspaniałych wrażliwych ludzi w amfiteatrze i przed telewizorami” – napisała artystka na Instagramie.


Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?
Tygodnik

Opinie

Popkultura