Histeria. Życzenia śmierci. Bo w Vancouver stanął wielki bilboard "I love J. K. Rowling". Podobno "transfobiczny"

Autorka popularnych przygód młodego czarodzieja Harry'ego Pottera ośmieliła się napisać kilka miesięcy temu "Ubieraj się, jak chcesz. Nazywaj siebie, jak chcesz. Śpij z każdą osobą, która cię zechce. Żyj swoim wymarzonym życiem w pokoju i bezpieczeństwie. Ale zwalniać kobiety za stwierdzenia, że płeć jest prawdziwa?". Podpisała również list intelektualistów z całego świata przeciwko lewicowej "kulturze wykluczania za poglądy"
 Histeria. Życzenia śmierci. Bo w Vancouver stanął wielki bilboard
Screen YouTube Harry Potter Access

Teraz w kanadyjskim mieście Vancouver pojawił się ogromny billboard z napisem "I love J. K. Rowling" (Kocham J. K. Rowling - przyp. red.), co wywołało kolejną histerię "progresistów". Bilboard został już zniszczony przez lokalnych bojówkarzy - Potępiam ten jasny, celowy przekaz mający na celu podsycenie nienawiści, wykluczenia i podziałów. Ten rodzaj nienawiści cofa nas wszystkich, a nie prowadzi do przodu - powiedziała radna miasta Vancouver Sarah Kirby-Yung dla CTV News

Na Twitterze, między innymi w Kanadzie i w Polsce najpopularniejszym hasztagiem, "podbijanym" przez rozhisteryzowaną młodzież stał się hasztag #RIPJKRowling (spoczywaj w pokoju J.K. Rowling)

- Ja kocham JK Rowling, więc dostałem ten elegancki billboard w Vancouver. JK, dziękuję za wstawienie się za kobietami i dziećmi. Jesteś inspiracją.

- napisał na Twitterze jego fundator Chris Elston

Należący do Ringier Axel Springer Onet zatytułował swój artykuł na ten temat "Transfobiczny billboard popierający J. K. Rowling został zniszczony".

I na koniec pytanie: Co jest transfobicznego w stwierdzeniu "Kocham J. K. Rowling"?


Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Amy Coney Barrett powstrzyma neomarksistów?
Tygodnik

Opinie

Popkultura