Autor fake newsa o "strefach wolnych od LGBT" gorąco dziękuje von der Leyen

Lewicowy aktywista Bart Staszewski, który zasłynął rozwieszaniem tabliczek „Strefa wolna od LGBT” przy wjeździe do miast dziękuje szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen za jej słowa o strefach wonnych od LGBT.
 Autor fake newsa o
screen YouTube Bart Staszewski

W UE nie ma miejsca na "strefy wolne od LGBT" - powiedziała dziś szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zapowiadając strategię UE w tej materii.

Dziękuję, że opowiada się Pani za prawami LGBT i przeciwko strefom wolnym od LGBT w Polsce! Jesteśmy obywatelami, jesteśmy rodzinami, a nasze życie nie jest ideologią. Prawa LGBT to prawa człowieka – napisał Bart Staszewski.

Przypomnijmy, że informowaliśmy o fake newsie na temat rzekomo istniejących w Polsce „stref wolnych od LGBT” i tablic, które – jak podawał aktywista Bart Staszewski – miały pojawić się w kilku miejscowościach. 

Staszewski wrzucał zdjęcia z Łososiny Dolnej i Istebnej, gdzie na znakach drogowych powieszono tabliczki sugerujące, że są to „strefy wolne od LGBT”. Wpis i zdjęcia pojawiły się ok godz. 11. Kiedy krótko potem na miejscu pojawiła się policja, okazało się, że tabliczek już tam nie ma.
 


Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy KE chodzi o to żeby Polska była praworządna?
Tygodnik

Opinie

Popkultura