Co za agresja... Lider Agrounii: PiS dostanie pałą po głowie

W środę w Warszawie odbył się protest przedstawicieli środowisk rolniczych przeciwko zmianom w ustawie o ochronie zwierząt. W wydarzeniu uczestniczyli również posłowie Konfederacji i PSL oraz przedstawiciele Agrounii - w tym Michał Kołodziejczak, który popisał się pełną agresji wypowiedzią w rozmowie z Onet.pl.
 Co za agresja... Lider Agrounii: PiS dostanie pałą po głowie
screen You Tube / iAGRO TV

Dzisiaj po południu posłowie zajęli się projektami ustaw autorstwa PiS i KO dotyczącymi zmian w ustawie o ochronie zwierząt. Projekt PiS zakłada m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych, wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych oraz ubój rytualny tylko na potrzeby krajowych związków wyznaniowych. 

Projekt budzi wiele emocji. Podczas dzisiejszej manifestacji - protestujący mieli transparenty: "Zostawcie nasze miejsca pracy", "Kto chce zarżnąć polskie rolnictwo?", "Nie wspierajmy obcego kapitału, który chce niszczyć polskie rolnictwo", "Piątka dla zwierząt to zdrada Polski".

Sprawę projektu skomentował w rozmowie z Onet.pl szef Agro Unii Michał Kołodziejczak.

- Mieliśmy pałę dla PiS-u, a teraz oni tą pałą dostaną po głowie. Nie ważne czy przy wyborach, czy tutaj na ulicy, ale po prostu nią dostaną - powiedział Kołodziejczak.


Ankieta
Czy artykuł GW to koniec "kariery" Barta Staszewskiego?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy artykuł GW to koniec "kariery" Barta Staszewskiego?
Tygodnik

Opinie

Popkultura