Chińska wirusolog w Fox News: SARS-CoV-2 został stworzony przez człowieka

Chińska wirusolog dr Li-Meng Yan po ucieczce do USA, przyznała w rozmowie Fox News, że koronawirus został stworzony przez człowieka i celowo wypuszczony by wyrządzić jak największe szkody.
 Chińska wirusolog w Fox News: SARS-CoV-2 został stworzony przez człowieka
pixabay.com/geralt

Kobieta nazywała koronawirus wirusem „Frankensteina”. Jej zdaniem wirus powstał po to by „wyrządzić wielką krzywdę”. Wirusolog twierdzi, że międzynarodowa społeczność naukowa ma świadomość tego, że SARS-CoV-2 została stworzona przez człowieka.

Chińska lekarz twierdzi, że nadzór nad embargiem informacyjnym sprawuje Komunistyczna Partia Chin. Jako przykład cenzury dr Li-Meng Yan podaje fakt, że jej konto na Twitterze, które śledziło 60 tys. osób zniknęło po 48 godzinach i zaledwie trzech tweetach w których opublikowała raport potwierdzający jej tezę.

Yan w kwietniu uciekła z Hongkongu do USA. Była jednym z pierwszych naukowców na świecie, którzy podejmowali prace nad badaniem koronawirusa.

Chińskie wojsko odkryło i posiadało bardzo wyjątkowego koronawirusa nietoperzy, który nie może mieć wpływu na ludzi, ale po modyfikacji staje się bardzo szkodliwym wirusem, tak jak teraz (…) Mam dowody, aby pokazać, dlaczego mogą zrobić to, co zrobili, jak to zrobili

- powiedziała wirusolog.

 

 


Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura