"Nie wyginajcie się, bo skończycie jak LPR, Migalski albo Kowal". Brudziński udziela rady partyjnym kolegom
17.09.2020 18:49

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Joachim Brudziński, poseł PiS do Parlamentu Europejskiego i wiceszef partii udzielił na Twitterze rady swoim partyjnym kolegom. Zaapelował także do koalicjantów partii rządzącej.
Prezes Jarosław Kaczyński jak zawsze, krótko i na temat. Jeżeli nasi koalicjanci chcą mieć głos decydujący w Sejmie, to niech wygrają wybory tak jak PJK. Dla kolegów z PIS, którzy (jak baca nad strumieniem ;)) się wahają, mam dobrą radę, nie"wyginajcie się, bo skończycie jak LPR, Migalski albo Kowal
- napisał na Twitterze Brudziński.
#PJK jak zawsze, krótko i na temat. Jeżeli nasi koalicjanci chcą mieć głos decydujący w #Sejm ,to niech wygrają wybory tak jak #PJK. Dla kolegów z #PIS , którzy (jak baca nad strumieniem😉)się wahają, mam dobrą radę, nie"wyginajcie się"bo skończycie jak LPR,Migalski albo Kowal.👎
— Joachim Brudziński (@jbrudzinski) September 17, 2020
cwp/Twitter

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 17.09.2020 18:49
Źródło: Twitter
Ardanowski wróci do PiS? Padła jasna deklaracja
08.03.2026 16:59

Komentarzy: 0
„Tak jak cenię Przemka Czarnka, to nie mam pewności, czy on będzie tym premierem docelowym, czy to jest tylko pewna taktyczna gra ze strony prezesa Kaczyńskiego” - mówi portalowi Tysol.pl były minister spraw rolnictwa w rządzie PiS Jan Krzysztof Ardanowski.
Czytaj więcej
Andrzej Gwiazda: Padały zarzuty, że PiS jest za miękki. Czarnek będzie twardy
08.03.2026 15:47
Prof. Przemysław Czarnek zdradza receptę i strategię na pokonanie Donalda Tuska i KO
08.03.2026 13:42
Grzegorz Braun w rządzie Czarnka? Kandydat PiS na premiera odpowiada
08.03.2026 11:28

Komentarzy: 0
Kandydat PiS na premiera Przemysław Czarnek powiedział w niedzielę, że nie ma możliwości, by w jego rządzie znalazł się Grzegorz Braun (Konfederacja Korony Polskiej). Ocenił, że Braun nie nadaje się do jakiegokolwiek rządu. W deklaracje te nie wierzą politycy rządzącej koalicji.
Czytaj więcej
Tagesschau: „Narracja Czarnka jest antyniemiecka”. Zaskakująca reakcja niemieckiego internauty
08.03.2026 11:11

Komentarzy: 0
Portal Tagesschau odnotował sobotnią konwencję Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie, podczas której prezes PiS Jarosław Kaczyński przedstawił prof. Przemysława Czarnka jako kandydata na premiera. Reakcja niemieckiego internauty może zaskakiwać władze w Berlinie.
Czytaj więcej

