[Video] W stolicy nawet awaria jest powodem do dumy. Promocyjne flagi MPWiK przy awaryjnym rurociągu

Rozpoczęto próbny przesył ścieków rurami umieszczonymi na moście pontonowym, zbudowanym po awarii kolektora ściekowego oczyszczalni "Czajka'. Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, nieczystości już wkrótce przestaną wpadać do Wisły. Wygląda również na to, że każdy moment jest, dla niektórych dobrym do promocji...
 [Video] W stolicy nawet awaria jest powodem do dumy. Promocyjne flagi MPWiK przy awaryjnym rurociągu
Fot. Rafał Trzaskowski, Facebook.com/rafal.trzaskowski

MPWiK postanowiło pochwalić się awaryjny rurociągiem. Promocyjne flagi stanęły przy awaryjnym rurociągu. Dobry pomysł na promocyjne działania?

W czwartek Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przekazało, że trwają próby obciążeniowe mostu pontonowego, którym przebiega odcinek tymczasowego rurociągu na Wiśle. Przeprowadzono też ostatnie prace związane ze stabilizowaniem rurociągu na całej jego trasie.

 

Budowa mostu pontonowego na Wiśle rozpoczęła się 8 września. Dzień później żołnierze połączyli dwa brzegi rzeki. Rurociągiem zainstalowanym na moście ścieki z lewobrzeżnej części Warszawy mają ponownie popłynąć do oczyszczalni "Czajka". Obecnie wciąż prowadzony jest awaryjny zrzut nieczystości do Wisły.

Most pontonowy to rozwiązanie awaryjne, które ma funkcjonować do końca listopada. Po uruchomieniu tego tymczasowego przesyłu kolejny awaryjny rurociąg ma zostać ułożony pod dnem Wisły.

Do awarii kolektora przesyłowego oczyszczalni "Czajka" doszło pod koniec sierpnia.


Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura