Przemysław Czarnek o ew. objęciu MS: Na razie takiej propozycji nie otrzymałem
20.09.2020 17:33

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Zapadła już decyzja ws. mianowania wiceszefa sejmowej komisji sprawiedliwości Przemysława Czarnka na nowego szefa resortu sprawiedliwości - informuje portal DoRzeczy.pl. Jednak sam zainteresowany dementuje.
- To są newsy dziennikarskie, natomiast jeśli to ministerstwo byłoby wakujące, a kierownictwo mojej partii złożyłoby mi propozycję, to nad taką propozycją bym się bardzo poważnie zastanowił. Już sama propozycja byłaby zaszczytem. Tyle mogę powiedzieć w tej sprawie (...) Na razie takiej propozycji nie otrzymałem. Gdybym ją otrzymał, to bym się nad nią poważnie zastanowił
- mówi wPolityce Przemysław Czarnek
cyk
Komentarzy: 0
Data publikacji: 20.09.2020 17:33
Źródło: wPolityce.pl
Ceny paliw ostro w górę. Czarnek apeluje do rządzących
22.03.2026 15:49

Komentarzy: 0
– Moja ustawa, projekt ustawy Prawa i Sprawiedliwości od prawie dwóch tygodni leży w Sejmie. Trzymany jest przez Tuska i Czarzastego w jakichś konsultacjach jeszcze do 8 kwietnia. A ludzie dziś potrzebują obniżki cen paliw – mówi na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych poseł PiS Przemysław Czarnek.
Czytaj więcej
Prezes PiS: Dziś inwestycje są opóźnione, zamrożone albo porzucone
21.03.2026 15:25
Premier z Lublina. Czy Przemysław Czarnek poprowadzi PiS do zwycięstwa?
19.03.2026 10:00

Komentarzy: 0
Tym razem wszystko potoczyło się dużo szybciej niż w przypadku ogłoszonego w tym samym miejscu, w krakowskiej hali Sokoła, kandydata na prezydenta. Karol Nawrocki wygrał – tak samo jak 10 lat wcześniej zaczynający marsz w tym samym miejscu Andrzej Duda. Tym razem krakowska lokalizacja ma przynieść szczęście Przemysławowi Czarnkowi, bo to on ma według prezesa Jarosława Kaczyńskiego stanąć na czele przyszłego, tworzonego przez PiS rządu. Ta decyzja przeciąć ma nie tylko spekulacje, lecz i frakcyjne spory w partii.
Czytaj więcej
„Polonia Recordatur” – zasłużeni dla relacji polsko-węgierskich i polsko-amerykańskich nagrodzeni
19.03.2026 09:42

Komentarzy: 0
Jarosław Kaczyński, Przemysław Czarnek oraz dyplomaci zaangażowani w rozwijanie współpracy polsko-węgierskiej znaleźli się wśród laureatów nagrody „Polonia Recordatur” („Polska pamięta”), przyznanej podczas szczytu PHALS w Krakowie, który zakończył się 17 marca.
Czytaj więcej
„Teraz Holland może nazywać polskich żołnierzy «s…synami»”. Oświadczenie Zbigniewa Ziobry po wyroku sądu
17.03.2026 20:56

Komentarzy: 0
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wydał na platformie X oświadczenie w związku z wyrokiem nakazującym mu przeproszenie reżyser Agnieszki Holland za wypowiedzi porównujące jej film „Zielona granica” do nazistowskiej propagandy, a także przekazanie 50 tys. zł na Stowarzyszenie „Dzieci Holocaustu”.
Czytaj więcej
