Czarnek odpowiada Bidenowi ws. "stref wolnych od LGBT": Powiem jasno…

Kandydat Demokratów na prezydenta USA Joe Biden udostępnił w sieci informację o tym, że Polska powinna zlikwidować „strefy wolne od LGBT”. Poseł Prawa i Sprawiedliwości w mocnych słowach odpowiedział na wpis amerykańskiego polityka.
 Czarnek odpowiada Bidenowi ws.
zrzut ekranu Telewizja Republika

Europosłowie polskiej opozycji przekonywali niedawno w Parlamencie Europejskim, że w naszym kraju wprowadzane są „strefy wolne od LGBT”. Informację o tym powielała następnie szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.

Teraz tekst z jej wypowiedziami udostępnił w sieci Joe Biden – rywal Donalda Trumpa w walce o amerykańską prezydenturę. „Prawa społeczności LGBTQ+ to prawa człowieka i ani w Unii Europejskiej ani nigdzie na świecie nie ma miejsca na strefy wolne od LGBT” – napisał.

Do tweeta amerykańskiego polityka odniósł się Przemysław Czarnek. Polityk PiS wskazał, że w Polsce nie ma czegoś takiego jak "strefy wolne od LGBT", a sam termin został stworzony przez lewicowego aktywistę.

"Powiem jasno: w Polsce NIE ma „stref wolnych od LGBT”! To tylko skandaliczna prowokacja działacza LGBT, który będzie musiał stanąć przed sądem za swoje działanie" – napisał Czarnek


Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura