„Od kilku dni nas atakujesz i zaczepiasz”. Spięcie na linii Fogiel-Kaleta

Nasi wspólni wyborcy to obserwują i przecierają oczy ze zdumienia – pisze na Twitterze wiceminister sprawiedliwości, polityk Solidarnej Polski Sebastian Kaleta.
 „Od kilku dni nas atakujesz i zaczepiasz”. Spięcie na linii Fogiel-Kaleta
YouTube/TVP INFO


– Zbigniew Ziobro musi być prokuratorem generalnym i ministrem sprawiedliwości, bo to jest dobre dla Polski – stwierdził polityk Solidarnej Polski Jacek Ozdoba, którego zacytował na Twitterze dziennikarz „Rzeczypospolitej” Michał Szułdrzyński.

„Powiedziałbym raczej, że może, ale na pewno niczego nie musi. Pan minister poznał warunki i wszystko zależy od jego decyzji. A na AWSizację Prawa i Sprawiedliwości zgody nie będzie” – skomentował słowa Ozdoby rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

Chwilę później do słów Fogla odniósł się wiceminister sprawiedliwości i poseł Solidarnej Polski Sebastian Kaleta, który stwierdził, że rzecznik PiS „od kilku dni atakuje i zaczepia” polityków partii Zbigniewa Ziobry.

„Nasi wspólni wyborcy to obserwują i przecierają oczy ze zdumienia. Ja tylko historycznie jeśli piszesz o AWS, bez aluzji. Wszyscy pamiętamy jak się skończyło wyrzucanie z rządu AWS jednego z ministrów sprawiedliwości...powstał PiS” – dodał.

 


Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura