Brawo Kraśnik! Większość radnych za utrzymaniem prorodzinnej uchwały wbrew presji ideologów LGBT!

Dziś miało miejsce głosowanie w radzie miasta Kraśnika, która w szoku po warszawskiej Karcie LGBT+ zwierającej odrażające propedofilskie "standardy WHO" podjęła uchwałę o sprzeciwie wobec ideologii LGBT. Na miasto spadł grad hejtu i kłamstw. Jego prorodzinna uchwała została przez aktywistów LGBT, a za nimi przez światowe media, przedstawiona jako "strefa wolna od LGBT" co miało sugerować jakieś podobieństwo z niemieckimi "judenfrei". Tymczasem w uchwale nie ma niczego podobnego, sytuacja prawna osób LGBT w żaden sposób się nie zmienia a uchwała odnosi się wyłącznie do uderzających w rodzinne i tradycyjne wartości postulatów ideologii LGBT. Do nacisków na Kraśnik i inne prorodzinne samorządy przyłączyły się władze Norwegii, które zagroziły odebraniem tzw. "funduszy norweskich"
 Brawo Kraśnik! Większość radnych za utrzymaniem prorodzinnej uchwały wbrew presji ideologów LGBT!
/ Pixabay.com

Radni przystąpili do głosowania nad uchyleniem uchwały „w sprawie przyjęcia stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową”.

Wyniki głosowania:

  • głosy za - 9
  • głosy przeciw - 11
  • głosy wstrzymane - 0

Uchwała uchylająca uchwałę „w sprawie przyjęcia stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową” nie została podjęta.

- czytamy na Krasnik.NaszeMiasto.pl


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe