REKLAMA

Francuski publicysta: "Aktywista LGBT umieszczał fałszywe znaki przy wjeździe do polskich miast"

Patrick Edery jako publicysta współpracował z Le Figaro, a także z agencją prasową AFP. Od 1999 roku jest prezesem w firmie konsultingowej Partenaire Europe. Opisuje w mediach społecznościowych historię Barta Staszewskiego - aktywisty LGBT z Polski, który zasłynął rozpowszechnianiem kłamliwych informacji, jakoby na wjazdach do polskich miejscowości widniały tabliczki z napisem "strefa wolna od LGBT".
 Francuski publicysta:
/ screen YT - Aktywista - Bart Staszewski

Aktywista LGBT Bart Staszewski, który zasłynął wieszaniem tablic "Strefa wolna od LGBT" na znakach informacyjnych z nazwami polskich miejscowości, "zapomniał" poinformować zagranicznych odbiorców, że tablice są jego własnym dziełem, a nie inicjatywami podejmowanymi przez polskie samorządy.

Czytaj więcej: Bart Staszewski "zapomniał" poinformować swoich anglojęzycznych odbiorców, że sam rozwiesza tablice "Strefa wolna od LGBT"

Czytaj więcej: Staszewski odpowie za swoje kłamstwa? Gmina Zakrzówek złożyła pozew o naruszenie dóbr osobistych!

 

Tak powstają #Fake newsy w Polsce! 

Działacz LGBT postawił przy wjeździe do polskich miast fałszywe znaki sugerujące, że homoseksualiści nie mają tam prawa wstępu i rozpowszechnił ich zdjęcia za pośrednictwem ruchów LGBT w mediach, serwisach społecznościowych i wśród wybranych polityków

 

- alarmuje francuski publicysta Patrick Edery społeczność Twittera za granicą. Do wpisu dołączył filmik na którym widać Barta Staszewskiego rozwieszającego swoje tablice z napisem "strefa wolna od LGBT". 

 

 


 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura