REKLAMA

[video] Kłamstwo triumfuje. Iluminacja budynku KE w proteście przeciwko rzekomym "strefom wolnym od LGBT"

Aktywista LGBT Bart Staszewski rozwiesza tablice z napisem "strefa wolna od LGBT" na znakach drogowych z nazwami miejscowości, a zdjęcia ze swoich "performansów" umieszcza w sieci. Swoich angielskojęzycznych odbiorców "zapomina" przy tym informować o tym, że to jego tablice. Postponuje w ten sposób w oczach światowej opinii publicznej samorządy, które podjęły prorodzinne uchwały sprzeciwiające się ideologii LGBT m. in., w proteście przeciwko odrażającym propedofilskim "standardom WHO" zawartym w warszawskiej "Karcie LGBT+" oraz samorządy, które przyjęły tzw. Samorządową Kartę Praw Rodzin, gdzie nawet nie pada skrót "LGBT". Fake news Staszewskiego powtórzony przez szefową KE Ursulę von der Leyen stał się podstawą do wymierzonej w Polskę rezolucji PE. Był też powtórzony przez kandydata na prezydenta USA Joe Bidena. A teraz...
 [video] Kłamstwo triumfuje. Iluminacja budynku KE w proteście przeciwko rzekomym
/ Screen FB KPH

- Tęczowa iluminacja na fasadzie budynku Komisji Europejskiej: Stop 'strefom wolnym od LGBT' w Polsce! 🇪🇺🌈

🏳️‍🌈 We wtorek, 22 września przedstawiciele All OutKampania Przeciw Homofobii złożyli na ręce unijnej Komisarz ds. Równości, Helena Dalli petycję ws. stref wolnych od LGBT i homofobicznej nagonki w Polsce.

🏳️‍🌈 Również dzisiaj na budynku głównej siedziby Komisji Europejskiej w Brukseli z inicjatywy All Out i KPH wyświetlone zostały tęczowe hasła wzywające unijne instytucje do podjęcia konkretnych działań ws. homofobii w Polsce.

- chwali się Kampania przeciwko Homofobii


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura