Nieoficjalnie: Trwa kolejne spotkanie prezesa PiS z szefem Solidarnej Polski

Według informacji dziennikarza Onetu Andrzeja Gajcego trwa kolejne spotkanie szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego z liderem Solidarnej Polski Zbigniewem Ziobro.
 Nieoficjalnie: Trwa kolejne spotkanie prezesa PiS z szefem Solidarnej Polski
PAP/Radek Pietruszka


Dziennikarz Onetu powołuje się na ważnego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Jego zdaniem powodem spotkania Jarosława Kaczyńskiego ze Zbigniewem Ziobro jest „brak potwierdzenia ze strony ziobrystów poparcia w Sejmie poprawek do ustawy o zakazie hodowli zwierząt futerkowych”.

„Nieoficjalnie wiadomo, że spotkanie mieć znacznie ostrzejszy przebieg, niż ostatnia rozmowa w poniedziałek wieczorem” – twierdzi dziennikarz.

 „Piłka po stronie Solidarnej Polski”

Przypomnijmy, że dziś po godz. 17 zakończyło się przeszło czterogodzinne spotkanie kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości, na którym omawiano m.in. możliwe scenariusze polityczne, a także sprawy wewnątrzpartyjne.

Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska po naradzie w rozmowie z Polską Agencją Prasową stwierdziła, że „piłka jest po stronie Solidarnej Polski i wszystko zależy od nich”. – Prawo i Sprawiedliwość jest gotowe na wszelkie scenariusze, zależy nam na współpracy, aby móc realizować program, ale musi to być współpraca konstruktywna – dodała.

 

 


Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura