REKLAMA

Prof. Krasnodębski: W Belgii COVID-19 wykorzystywany do przeprowadzenia eutanazji w domach opieki społecznej

W programie Kronos w TVP Kultura prof. Krasnodębski, socjolog i europoseł PiS stwierdził, że w Belgii COVID-19 został wykorzystywany do przeprowadzenia eutanazji w domach opieki społecznej.
 Prof. Krasnodębski:  W Belgii COVID-19 wykorzystywany do przeprowadzenia eutanazji w domach opieki społecznej
/ print screen TVP Kultura

 

Dzisiaj mamy sytuację, że wszystko co się pojawi, rzekomo jest buntownicze jest adoptowane do tego systemu, podtrzymuje w gruncie rzeczy ten porządek. De facto użyto koronawirusa, jestem o tym przekonany, do przeprowadzenia daleko idącejeutanazji w domach opieki społęcznej w Belgii. Ostatnio napisał o tym New York Times

powiedział prof. Krasnnodębski powołując się na artykuł "When COVID-19 hit, many elderly were left to die" z The New York Times 8/8/2020 r.

Artykuł o którym mówił prof. Krasnodębski do przeczytania tutaj. 

W programie "Kronos" Profesor Piotr Nowak wraz z zaproszonymi do studia gośćmi poddaje analizie pojęcie chaosu. W mitologii greckiej chaos to uosobienie próżni pierwotnej. Pierwotny stan egzystencji, z którego pochodzili pierwsi bogowie. Jak postrzegamy chaos w dzisiejszych czasach? Czy chaos jest potrzebny do życia? Jeśli tak to dlaczego mielibyśmy ograniczać chaos w imię potrzeby ładu? A może należy dopuścić szczyptę chaosu do relacji między ludźmi?


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura