"Przerzucam tonę tego towaru. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy”. Jakimowicz o ksywce nadanej mu przez internautów

Czasami jestem panem z TVP, a czasami zwykłym robotnikiem. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy – wyznał na jednym z portali społecznościowych Jarosław Jakimowicz, który od niedawna występuje w roli komentatora na antenie TVP Info.
YouTube/Telewizja Republika


W 2013 roku internet obiegło zdjęcie autobusu, na którym widniała reklama warsztatu utylizującego katalizatory, którego twarzą był komentator TVP Info. Od tamtej pory internauci nadali mu złośliwie ksywkę „katalizator”. Dziś Jakimowicz postanowił skomentować całą sytuację.

„Tak, to są brudne, śmierdzące katalizatory, które wycinane są z samochodów. Tak, to ja pracownik TVP Info. Brudny, śmierdzący, który raz na miesiąc przerzuca tonę tego towaru. Raz latem plus 30 stopni ciepła, raz zimą -15 stopni Celsjusza, a innym razem w deszcz. Robię to od 10 lat i tak zarabiam uczciwie pieniądze. Czasami jestem panem z TVP, a czasami zwykłym robotnikiem. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy” – czytamy we wpisie Jakimowicza na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KATALIZATORY ❤️❤️❤️❤️❤️ Tak to są brudne, śmierdzące katalizatory, które wycinane są z samochodow. Tak to ja pracownik TVP info ❤️ 🇵🇱 brudny, śmierdzący, który raz na miesiąc przerzuca tonę tego towaru. Raz latem 30 stopni ciepła, raz zimą - 15 Celsjusza a innym razem w deszcz ☔. Robię to od 10 lat i tak zarabiam uczciwie PIENIĄDZE. Czasami jestem panen z tvp a czasami zwykłym robotnikiem. Dlatego mam tyle szacunku do ludzi pracy ❤️‼️Na zdjęciu uśmiecham się, ale to mega ciężka fizyczna praca ⚒ po której bolą stawy, ręce, kolana, kręgosłup a zapach tego złomu i smarów długo pozostaje na ciele nawet po umyciu. . . Mógłbym tego już dawno nie robić, ale mam w tym frajdę i zżyłem się z ludźmi z którymi pracuję. 😃 Lubię fizyczną robotę 💪 a oni 😜 piszą ciągle to samo Jakimowicz KATALIZATORY Jakimowicz KATALIZATORY 😜😜 😜 😜 😜 😜 nie piszcie, że ja reklamuje skup bo ja fizycznie zajmuje się kupowaniem, wyceną jeżdżąc po pobliskich szrotach i złomowiskach PISZCIE, ŻE ROBOL JESTEM ‼️😃🇵🇱. #jakimowicz #katalizator #katalizatory #tvpinfo

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

 

 


Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura