Magdalena Ogórek wyszła ze szpitala. Zdradziła, co się stało

Prezenterka i dziennikarka Telewizji Polskiej Magdalena Ogórek w rozmowie z Wirtualną Polską powiedziała o swoim stanie zdrowia.
 Magdalena Ogórek wyszła ze szpitala. Zdradziła, co się stało
YouTube/Pomponik


Przypomnijmy, że w piątek rano prezenterka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze szpitala z różańcem w dłoni. „Kochani, trochę zbyt dużo ostatnio spadło mi na głowę i wczoraj skończyło się tak. Na szczęście w nocy wróciłam do domu. Dziś poleżę, 'poodpoczywam', jutro już będzie lepiej. Za Zdrowaśkę - z góry wdzięczna” – pisała na Twitterze.

 

 


„Cięższy czas”

W rozmowie z Wirtualną Polską dziennikarka przyznała, że ma „trochę cięższy okres”. – Jak to w życiu, mam trochę cięższy czas i myślę sobie, że to się wszystko kumuluje. Od kampanii prezydenckiej w 2015 r. pracuję bez wytchnienia. Od tamtego czasu wydałam książkę, a teraz jestem w trakcie pisania drugiej – wyznała.

– Myślę, że dużo spokoju mi się teraz przyda i to chyba na tyle, bo widzów i sympatyków mam wspaniałych. Trafiłam na fantastycznych ratowników medycznych. Wszyscy mnie otoczyli opieką, dzięki czemu czułam się bezpiecznie – dodała Ogórek.

Prezenterka TVP Info poinformowała również swoich widzów, że dzisiejszy program „O co chodzi” wyjątkowo poprowadzi ktoś inny. – Patrząc optymistycznie, jutro już pojawię się na antenie – dodała.

 


Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura