"Boją się kobiet lewicy". Studentka położnictwa, która groziła ew. pacjentom odzyskała już wigor

Prolajferzy spotykają z różnymi formami agresji. Jednak niektóre przykłady są bardziej szokujące od innych. W sieci pojawiły się screeny komentarzy studentek położnictwa i medycyny dotyczące prolajferów. Komentarze miały się pojawić pod postem dotyczącym słynnej sprawy matki, którą do urodzenia dziecka namówiła działaczka fundacji Pro Prawo do życia Zuzanna Wiewórka. - Niech no ja sobie zapamiętam te buźki… Jeśli któreś do mnie trafi w oddział, to choćby wszędzie były zielone i różowe wenflony, to z podziemi k*rwa wyciągnę biały (...) Na górze róże na dole bzy, miałam dać miligram, a dałam trzy - pisała deklarująca się na swoim profilu jako studentka położnictwa na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu [dane już zostały usunięte] oraz, jest redaktorką "progresywnego" serwisu MegafON, jedną z koordynatorek Wiosny Kobiet, oraz sądząc z symboliki z jaką się fotografuje aktywistką LGBT Adrianna Palus. Według informacji Radio Poznań uczelnia wszczęła postępowanie, a Adrianna Palus wydała oświadczenie, w którym z jednej strony przepraszała, a z drugiej... zaatakowała działaczkę pro-life Zuzannę Wiewiórkę. To jednak nie koniec.
Pixabay.com

- W ostatnich dniach obserwuję wzmożone ataki na moje koleżanki. Tak, w większości koleżanki. Sojusz prawicy i libków upodobał sobie wyciąganie albo screenów z prywatnych grup czy wymiany zdań, albo z Twittera i grillują, grillują, grillują. Jest w tym wszystkim jakaś iskierka pocieszenia: to kobiet Lewicy boi się prawicowo-liberalny układ optujący teoretycznie za status quo w wielu kwestiach, a w praktyce przesuwający nam okno Overtona na prawo tak mocno, że zaraz wyleci z zawiasów.

(...)

Był i jest nadal atak na Karolinę i na mnie, na Maję zaatakowaną gazem pieprzowym przez jednego z zygotarian prawaczki urządziły sobie srogi, ostry rajd. Pierwszy raz widziałam tak olbrzymi i szybki wylew jadu na osobę w Internecie. Teraz kolejna koleżanka. A gdzie w tym momencie jest duża część osób, która zachwycała się czy zachwalała nasze aktywistyczne działania?

- pisze Adrianna Palus

Na kolejną już moją koleżankę ze środowiska lewicowego i aktywistycznego (cóż za przypadek!) wylało się szambo i wylał...

Opublikowany przez Adriannę Palus Niedziela, 27 września 2020

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura