Świdnik jak Kraśnik. Nie odrzucił prorodzinnej uchwały. Zdecydował głos... radnej KO. Jest już hejt

Było o włos od uchylenia ubiegłorocznego stanowiska „anty-LGBT” [chodzi oczywiście o uchwałę przeciwko IDEOLOGII LGBT - przyp. red.] w Świdniku. Przeważył jeden głos, radnej z klubu Koalicji Obywatelskiej, która wstrzymała się od głosu - pisze Dziennik Wschodni. Aktywiści LGBT niepocieszeni.
rodzina Świdnik jak Kraśnik. Nie odrzucił prorodzinnej uchwały. Zdecydował głos... radnej KO. Jest już hejt
rodzina / Pixabay.com

Chodzi o radną Krzysztofę Kamińską z Koalicji Obywatelskiej - Pomyliłam się, nie w tym momencie zagłosowałam - tłumaczy sama Kamińska, 

Zdaniem radnego Andrzeja Krupy, cytowanego przez Dziennik Wschodni, wnioskodawca odrzucenia uchwały, klubu radnych Świdnik Wspólna Sprawa, odnosi się do „jakiegoś innego dokumentu, fikcyjnej deklaracji”.

W stanowisku o odwołaniu stanowiska jest napisane „odgradzają się od osób ze środowiska LGBT” albo „miasto deklaruje wykluczenie osób w związku z ich orientacją seksualną”. To są kłamstwa i zmyślenia (...) W stanowisku z marca 2019 r. jest dokładnie odwrotnie. Cytuję: „Samorząd nie będzie ingerować w prywatną sferę życia Polek i Polaków”

Aktywista LGBT, za którego sprawą upowszechnił się za granicą fake news o "strefach wolnych od LGBT" już histeryzuje

- Dzięki Koalicji Obuwatelskiej strefa wolna od LGBT [nieistniejąca - przyp. red.] w Świdniku nadal ma się dobrze. Miliony z funduszy norweskich też goodbye!

- pisze Staszewski

Jego komentatorzy już podchwytują lincz na radnej KO

- Miejscowa Sobecka. Dewot pieprzony.

- Tak na nią patrze i mam wrazenie ze osoba ogolnie ma malo do powiedzenia xD a zrozumienie problemu nie leży w jej naturze l o l

- Krzysztofa nie ogarnia rzeczywistości. Niech się radni tłumaczą wyborcom ze swojej nieudolności i głupoty.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe