Genderyści-elgiebetyści kłamią. Matka Dominika: nie był homoseksualistą

Aktywiści LGBT wypisują w mediach społecznościowych, oraz na murach ministerstw imiona dzieci, które miały być prześladowane "w związku ze swoją orientacją seksualną". Problem prześladowania dzieci w szkołach istniał zawsze, również wtedy zanim aktywiści LGBT wpadli na pomysł, że ma to "związek z ich orientacją" i z całą pewnością jest zjawiskiem godnym potępienia. Przyjrzyjmy się jednak jednemu z imion, które aktywiści LGBT wynoszą na sztandary. Dominikowi. Prawdopodobnie chodzi o Dominika Szymańskiego. 14-letni Dominik powiesił się na swoich sznurówkach. A tak mówiła o nim jego matka w wywiadzie dla NaTemat w 2018 roku.
LGBT Genderyści-elgiebetyści kłamią. Matka Dominika: nie był homoseksualistą
LGBT
Pixabay.com

- Mój syn Dominik nie był homoseksualistą. Koledzy go tak przezywali, co go strasznie bolało. A on po prostu nosił rurki. To był zwyczajny chłopak. Nie życzyłabym sobie, aby jego imię i nazwisko padało w takim kontekście.

Po śmierci Dominika dzwoniło do mnie wielu przedstawicieli różnych organizacji. Sądzili, że mój syn był osobą homoseksualną. To mnie wręcz złościło.

W całym tekście na NaTemat.pl oczywiście pełno odniesień do "homofobii" i konieczności organizacji "tęczowego piątku", a dziennikarce przeprowadzającej wywiad udaje się w końcu wymusić na matce stwierdzenie, że jej syna dotknęła homofobia, ale mówi również:

- to nie miało związku z jego orientacją seksualną. Bieżuń jest małą miejscowością. Od "pedałów" wyzywali nie tylko Dominika, ale i inne dzieci. To wręcz powszechne przezwisko. Taka tu jest młodzież.

Jestem tolerancyjna i nie zaprzeczałabym, gdyby Dominik był osobą homoseksualną. Ale on by się w grobie przewracał. Przecież za życia i po śmierci swoje przeszedł: hejt, wyzwiska. To jest straszne.

Komentarz: Tak, to co spotkało Dominika było i jest straszne, ale kompulsywne wciąganie takich dzieci jak Dominik przez ideologów LGBT na sztandary, również jest straszne. W jaki sposób niby miałby Dominikowi pomóc "tęczowy piątek"?

TUTAJ można zapoznać się za całością wywiadu


Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy popierasz zniesienie przesłanki eugenicznej?
Tygodnik

Opinie

Popkultura